Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Elso baba 6honap utan gyogysze...

Elso baba 6honap utan gyogyszeres kezelesel. Masodiknal kellesz, vagy lehetseges anelkul is?! Hogy "csinaljam", hogy eredmenyes legyen az egyutt let?!

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Van mar egy 8honapos babank vele 6honapot probalkoztunk,de nem volt erednenyes...aztan elmentem orvoshoz o adot Clostibegyil-t mondta pontosan melyik nap legyunk egyutt es egybol ossze is jott a mi kis Csodank! Most viszont ujra probalkozunk ,nem akarunk nagy korkulonbseget ket honapja kezdtuk el de semmi....Vajon a teso is csak a gyogyszerrel johet ossze? Valakinek valami tapasztalata? Vagy adjatok tanacsot ,hogy "csinaljuk" a biztos "eredmeny" erdekeben? 31-32napos a ciklusom,hogy szamoljam,hogy "jo legyen"?!


A segitsegeteket,valaszaitokat elore is nagyon szepen koszonom!


2018. márc. 11. 17:40
 1/4 anonim ***** válasza:
67%

Erre nincs recept. Nem hogy minden nő terhessége más, de még egy egyén terhességei sem ugyanolyanok.


Először meg kell próbálni gyógyszerek nélkül. Esetleg csinálhatnál LH tesztet is, hogy van-e ovuláció egyáltalán.


Nagyon sok összetevős történet ez és bárhol elbukhat.

2018. márc. 11. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Talan el kellene engedni ezt a gorcsot.
2018. márc. 11. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én úgy tudom hogy szülés után 1 évig nem ajánlatos teherbe esni. Szerintem várjatok még vele egy 6 hónapot. Aztán próbálkozzatok megint. Ha nem akar összejönni, akkor irány az orvos.

Korod megkérdezhetem?

2018. márc. 11. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
2-es egy bunko!
2018. márc. 15. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!