Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » S. O. S válaszokat kérnék.9....

S. O. S válaszokat kérnék.9. -én kellett volna megjöjjön de még mindig nem jött! Ha ma este csinálok tesztet akkor is elegendő már a HCG-homron ha babás vagyok, hogy a teszt képes legyen kimutatnia teszt neve=Gabriel! Vagy inkább reggel csináljam?

Figyelt kérdés
2009. szept. 10. 17:38
 1/10 anonim ***** válasza:
Jó teszt de inkább reggel csináld! Drukkolok!
2009. szept. 10. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Inkább reggel.
2009. szept. 10. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Inkább reggel, mert nem biztos, hogy kimutatja. Nekem a 4. nap délutánján mutatott pozitívat.
2009. szept. 10. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Nekem is ugyanígy kellett volna megjönnie,de nem jött!Én még nem merek tesztelni...félek!Én 17.nap barnáztam enyhe vérzés kíséretében,de azóta semmi!

Reggel tesztelj szerintem!SZORÍTOK!!!!!Kérlek írd meg az eredményt,mert nagyon kíváncsi vagyok!Mióta próbálkoztok?Mi 8 hónapja!

2009. szept. 10. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat !Meg fogom írni,hogy mi lett az eredmény!Igazság szerint nem tervezett baba ha terhes vagyok de örülnénk neki nagyon ha összejönne ,már van egy gyerkőc 2 éves !Kell neki egy tesó ! Irok ha meglesz az eredmény :):):):)Köszi,hogy szoritotok nekem ! :) Aranyosak vagytok !
2009. szept. 10. 21:32
 6/10 anonim ***** válasza:

Szia! Én mára nem vártam, de nem birtam ki holnapig, most csináltam meg kb. 20 perce. Szintén Gabrielt, 1-2 perc után halvány pozi, kicsit halványabb, mint a controll vonal, de egyértelműen látszik a párom szerint. Én nem merek neki még hinni, csinálok majd reggeli vizeletből is.

2 év próbálkozás után nem merem még elhinni...

2009. szept. 10. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Remélem ,hogy összejött nektek!:):):)

Én még ma nem mertem megcsinálni a tesztet majd holnap este tudom csak,mert a párom akkor hozza nekem a tesztet mert a melóhelyén felejtette a nagy izgalomba :( :):)

Majd megírom az eredményt ,remélhetőleg + lesz ! :):):)

Köszi,hogy írtok nekem ide :):)

2009. szept. 10. 23:12
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem is 9-n kellett volna jönni és én sem merek tesztelni.Nagyon drukkolok neked,hogy babó legyen!Írd meg milett!
2009. szept. 11. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Sajnos ma megjött :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :'(:'(:'(
2009. szept. 11. 15:25
 10/10 anonim ***** válasza:

Nagyon sajnálom!

Nekem ma nem kellene megjönnie de remélem hogy nem is fog!

2009. szept. 11. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!