Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Melyik évszak a legideálisabb?

Melyik évszak a legideálisabb?

Figyelt kérdés
Szerintetek mikor a legideálisabb a gyerek születése, ha az évszakot nézzük?
2010. júl. 23. 15:39
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:

Én úgy gondoltam, hogy tavasz eleje, így az elsőt akkora terveztük. SIkerült is teherbe esnem, és akkor született volna meg, de elment. Majd 3 vetélés is követte, így már teljesen mindegy volt, hogy mikor, csak szülessen meg. Végül decemberi lett a fiam. Teljesen jó volt így. A nyári nagy melegben nem volt még óriási nagy a hasam. Terhesség alatt ott volt a sok friss gyümölcs. Mivel decemberi, így mire elkezdtük a hozzátáplálást, akkor is friss gyümölcsöt és zöldséget tudtam (tudok) adni.

Azzal sem volt semmi bajom, hogy a nagy hidegben született. Szerintem most nem is volt annyira hideg, így is tudtunk sétálni majdnem minden nap.

2010. szept. 10. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:

Én januárban szültem az elsőt, tök jó volt hogy mire kezdtük a hozzátáplálást minden zöldség - gyümölcs volt frissen.

A második majd október végén érkezik nála is ez lesz az előny.

2010. szept. 10. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:

Julius 1.-en szultem.

Nekem megfelelt.Az a nyar nem volt tul meleg eleg enyhe volt. A kisfiam hasfajos volt de ha kint setaltunk mindig megnyugodott es jokat aludt.Nem kellett szegenyke,torekeny testet agyon oltoztetni,vetkoztetni.

A kovetkezot majus kornyekere "programoznam" de a fiam is egyszeri nem vedekezes utan osszejott igy lehet meg hamarabb is jonne.

Jah meg az is jo volt,hogy most nyaron toltotte az 1 evet a kisfiam es igy mezitlab tudott elkezdeni jarni,nem kellett zokni,cipo. Kint is mezitlab szaladhatott.

Jovo nyaron lesz 2 eves,akkor a bilire szoktatast akarom elkezdeni(illetve a kaki mar bilibe megy). Az orvosunk szerint nyaron a legjobb mert egyszal semmibe flangalhat egesz nap a hazba es nem fog meggfazni sem mert meleg lesz.

Valamiert megis szeretnek decemberbe szulni. Titokba ugy vagynek egy Mikulas napi babara:)

2010. szept. 10. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim válasza:
hat nyar..ennn decbe szul.etem s buleeznis eh lehet olyankor..karacsonyutan 1 napal:D:P
2010. szept. 11. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:

Nekünk március eleji lesz, én is sokat olvasgattam erről, hogy mikor lenne ideális, aztán fél év után jött 9ssze a baba, először idén augusztusra szerettük volna, nem sikerült, szóval ezt így elég nehéz, meg szerintem - tapasztalat - kár is tervezni, mert ha nem jön akkorra össze, picit azért csalódás...

De mi örülünk a márciusnak, már a többiek nagyrészt leírták, miért jó.


15 hetes

2010. szept. 11. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
46%

Hát, ne nyáron szülj! Szerintem. Nem olvastam végig az előttem válaszolókat, de a nyári szüléssel az a gond, hogy a legtöbb doki szabin van pár hétig, és ha onnan rángatod be mondjuk a saját dokid a kórházba, akkor kárpótolnod kell anyagilag a megszakított vakációzása miatt.

Másrészről ilyenkor helyettesítők vannak, nem biztos, hogy a leghatékonyabb vagy a legmotiváltabb orvost fognád ki... tisztelet a kivételnek!

2010. szept. 11. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

Egyetértek, és ha a dokid külföldön van...akkor aztán tuti nem jön haza...

De persze kinek hogyan sikerül, olyan dokit kell akkor fogadni, aki mondjuk abban a hónapban nem utazik, ezt azért szerintem nagyjából tudniuk kell... :)

2010. szept. 11. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!