Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Melyik évszak a legideálisabb?

Melyik évszak a legideálisabb?

Figyelt kérdés
Szerintetek mikor a legideálisabb a gyerek születése, ha az évszakot nézzük?
2010. júl. 23. 15:39
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
58%

télen nagy hóban babakocsival: a férjem hazajött dec. tizen valahanyadikán úgy hogy neki kell valami a boltból mondom menjünk erre ő : babakocsival sétáljunk el .. húztam a fogam mire Ő : ne izélj tök jó lesz!!


életem legromantikusabb sétája az hulló hóesés becsomagolt kéthós babával caplattunk a hóban a gyerek meg csak pislogott hogy anya meg apa milyen boldogok és hogy szuszognak...


innentől az orvoshoz járást is csak jónak láttam

2010. júl. 23. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 eszo ***** válasza:
hát végülis mindegyik évszakban megvan, hogy miért jó, ha akkor jön, és találni kifogásokat is..de én azt mondom, hogy mindegy..csak jönne már!!!!:-)))
2010. júl. 23. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:

Nekem első babám aug.20-án született.Én a nagymeleget nehezen viseltem,még a kórházban is ízzadtam!

Most viszont a második baba márciusra jön ki,remélhetőleg.

Én a nyár közepei szülést inkább kerülném,most megtapasztalom milyen télen nagy pocakkal! :)

2010. júl. 23. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
Októberben szültem 2x és januárban, tehát szinte téli baba mind, de nekem nagyon jó volt így. Melegben biztosan nem szeretnék szülni. A babának meg állítólag jobb, ha téli, mert erősebb lesz.
2010. júl. 23. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:

A lányom márciusi. Júliusban lett + a teszt és nagyon rosszul viseltem a hőséget, szagokat. Télen volt nagy a pocim, csizma, hajlongás. Hát, nem volt az igazi.

Kisfiam szeptemberi. Februárban tudtuk meg, hogy jön. Jólesett a fűtött lakásban heverészve túlvészelni a hányós első hónapokat, viszont nyáron a 42 fokban a lábam olyan volt, mint egy elefánté és nagyon szenvedtem. Viszont ha a babák szempontját nézem, a lányomnak kellemes kezdés volt a tavasz, majd egy év múlva már akkor ki tudtam vele menni sokat, mikor már járni tanult. A kisfiam, pedig igazi téli baba volt, egész télen a teraszon aludt a baba kocsiban, néha 4 órát is és nagyokat sétáltunk. Én is szeretnék még babát és sokszor elgondolkoztam már ezen én is, de a tavasz és kora ősz, szerintem teljesen tökéletes.

2010. júl. 23. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
Én júliúsban szültem, nekem teljesen jó volt így.Nekem amúgy is minden fontos dátum júliusban van.Én juni végére voltam kiírva, de tudtam hogy júliusi babám lesz:)
2010. júl. 24. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
Nekem már tök mindegy mikor csak jönne már...
2010. júl. 25. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
Nekem mindkét gyerekem május közepén született(ráadásul 13.-án mindkettő).Szerintem ez anyának és babának is ideális.Anyának azért,mert nem kell a nagy melegekben a nagy pocakkal szenvednie,ráadásul a nap,a nyár,a meleg,segít a regenerálódásban.A picinek azért jó,mert nem kell nyaggatni az öltöztetéssel,és mire jön az ősz,már egy megerősödött,3 hónapos kis emberkévé vált.Tervezzük a következő babát,és pont ezen vitatkozunk a férjemmel,hogy mikori legyen.Ő nem akarja,hogy májusban szülessen,mert aranyos,hogy a 2 gyerek egy napon született,de nehogy már a 3.-is.Én azt mondtam,max. júniusi legyen,a fentebb említett okok miatt.Meglátjuk...most van a peteérésem.
2010. szept. 10. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:

Mi is tul vagyunk egy vetelesen es most az elso babankat varom, 33 hetes vagyok. A nyarat vegig dolgoztam, ami kemeny volt, mert ROHADT meleg volt! Alig vartam, hogy legkondis lakasba erjek!!!! De tuleltem meg egy campinget is egy medve lakta kornyeken is...nekem igazabol az volt nehez, hogy nem lehetett vizbe mennem. Szoval hiaba mentunk a beachre, csak a terdemig lehetett bemenni a hus habokat nem elvezhettem. Oktoberre vagyok kiirva, pocak oriasi, augusztusban koltoztunk, meg mindig disznool van mert vagy dolgozom, vagy limitalt a mozgasom es hamar elfaradok...viszont a labdagadas miatt igencsak jo, hogy egesz nyaron 2 db. flip-flop jott ram...nem lehet konnyu azoknak akik telen csinaljak ezt vegig a hidegben.

Szoval a mi esetunkben, mi orultunk, hogy itt van es el es hozzank akar szuletni! Mindegy volt mikor!

Most azonban nekem mar inkabb szenvedes egy kicsit...nem szoktam azt, hogy barmi is "hatraltathat".

2010. szept. 10. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
nyár vége-ösz eleje!!! Nincs már kánikula és még hideg sem. Nekem most szeptember 6.-án született a kislányom és a lehetö legjobb idözítés volt!!! :))
2010. szept. 10. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!