Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Intenzív pms tünetek, peginkáb...

Intenzív pms tünetek, peginkább derékfájás,5 nap késés. Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Csupán tapasztalatokra lennék kíváncsi, nem jóslatokat várok, abból eléggé kinőttem. Tesztelni még nem merek, mert bár 28 naposak a ciklusaim, nagyon ritkán kitolódik 33 napra. Ez az első eset, hogy jókor voltunk együtt, akár baba is lehetne, viszont elég erős pms tüneteim vannak, és a derekam szét akar szakadni. Mellem is érzékenyebb az ilyenkor megszokottnál, viszont amíg benne van a pakliban hogy megjön, nem szeretném pofára ejteni magam egy esetleges negatív teszttel. Tisztában vagyok vele hogy lehetett később ovum, bár azt is mindíg a 15. napon érzem, ezt a ciklust kivéve. Nem fárasztani szeretnék, csak kíváncsi vagyok 😊
2020. febr. 16. 11:22
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Elnézést a kérdésben szereplő elírásért!
2020. febr. 16. 11:23
 2/12 anonim ***** válasza:
Igazából elképzelhetető hogy terhes legyél, én a helyedbe csinálnék tesztet. Az semmivel sem jobb hogy várakozol. Előbb utóbb kiderül, de jó ha az elején kiderül a terhesség, mert ha arról van szó és nem tudsz róla ne hogy valami probléma legyen. Ezt már egy 25ös tesznek is ki kellene mutatni úgyhogy hajrá!!
2020. febr. 16. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Teljesen igazad van, köszönöm!
2020. febr. 16. 12:01
 4/12 anonim ***** válasza:

A tünetek néha olyanok mint amikor megjön a menstruáció. Lehetsz terhes persze.

De igazából a luteális fázis mindig ugyan annyi nap. A 28 napos ciklusban és a 33 naposban is. Nekem mindig 13 nap. :)

Tesztelj bátran. Szurkolok

2020. febr. 16. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Szerintem nyugodtan tesztelhetsz, legalabb bizonyossagot szerzel es nem kell talalgatnod.
2020. febr. 16. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Igen, nekem teljesen olyan érzésem volt tesztelés előtt, mint amikor meg szokott jönni. Szóval lehetséges. Szerintem is csinálj tesztet.
2020. febr. 16. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Igen, csalódás, ha a teszt negatív, de szerintem jobb tudni. Ha megvannak a tünetek, de nem jött meg, szerintem érdemes tesztelni.
2020. febr. 16. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Szia! Teszteletél?
2020. febr. 17. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Teszt eredmény?
2020. febr. 17. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Hát sajnos negatív lett, tegnap meg is érkezett a menzeszem, majdnem 1 hét késéssel 🙄 pedig lehetett volna baba mert innen visszaszámolva 14 napot is együtt voltunk jókor. Majd talán legközelebb 😔
2020. febr. 18. 08:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!