Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A második baba könnyebben...

A második baba könnyebben össze jön mint az első?

Figyelt kérdés
Van már egy majdnem 6 éves kisfiam, és ő az előző páromtol van. Nos vele ha jól emlékszem majdnem egy évig próbálkoztunk. Tény,hogy akkor tettem le a fogamzásgátlót, úgyhogy szerintem az is közrejátszott. Sajnos szetmentunk az akkori párommal ahogy megszületett a kisfiunk rá 4 hónapra. Majd eltelt jó pár év ,és jött a mostani párom akivel már 4.éve vagyunk együtt és eljött az idő,amikor gyereket szeretnénk. Igaz még csak most kezdtünk hozzá,kb 1 hete. Naptáram szerint,tegnap és ma vagyok nagyon termékeny,de persze előtte is össze bujtunk. És fogunk is. Nagyon türelmetlenek lettünk és bízunk benne, hogy talán nekem ugye ő lesz a második,így könnyebben össze jön. Nem szedtem fogamzásgátlót,semmit. Vajon tényleg könnyebb a második?
2020. febr. 17. 09:03
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Azért mert ha pozitív lesz a tesztem,akkor orvos is támassza alá, és ha ne adj isten valami rendelenesség üti fel az orrát akkor időben lehessen lépni. Nem azonnal de napokon belül szerintem érdemes elmenni.
2020. febr. 17. 11:51
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Felesleges. A teszt már akkor mutatja amikor az orvos még szinte semmit sem lát. Pár hetet nyugodtan várj.
2020. febr. 17. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Van itt még valaki?

Tegnap délután a semmiből, elkezdett kb vagy 5x nyilalni a hüvelyem. Olyan volt mintha fel szúrták volna valamit,és egymás után. Sosem volt még ilyen érzésem. Kb egy hete próbálkozunk,és ma van ovum. 12.-e óta csináljuk, 15.-en nem szeretkezünk,de aztán végig. Tegnap este is és ma reggel is sikerült. 😁 Bízom a legjobbakban!

2020. febr. 18. 08:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!