Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Esett valaki úgy teherbe...

Esett valaki úgy teherbe szoptatás mellett, hogy az első baba nehezebben jött össze (nálunk clostival)?

Figyelt kérdés
Szeretnénk már kistesót, de nem tudom leszoktatni a lanyunkat a ciciről.
2020. febr. 5. 09:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Első baba: 6 év. 5 hónapos korában - csak szopizott még - tervezetten megfogant a második, az első hónapban. 😊
2020. febr. 5. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszi, ez biztató! :)
2020. febr. 5. 09:43
 3/11 anonim ***** válasza:
Miért kellene leszoktatni a szoptatásról? Attól, hogy még szoptatsz, lehet peteérésed. Én is menstruálok rendszeresen, pedig szoptatok, és ovulációm is van.
2020. febr. 10. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Gyakorlatilag egyfolytában verzek, terhesseg elott is ez volt. Csak clostis hónapban volt normális ciklusom, holott vérvétel meg gorbe alapján minden ciklusban ovulaltam. Nem hinnem, hogy összejönne igy...

Meg mar el is múlt 2 éves is, kezd mostanában nyűg lenni. Cicifuggo, zavaro mar.

2020. febr. 11. 11:30
 5/11 A kérdező kommentje:
Sziasztok, pozitívat teszteltem most este..
2020. márc. 4. 21:37
 6/11 anonim ***** válasza:
Gratulálok :)! Szoptatás mellett? Kellett a tabletta?
2020. márc. 5. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Igen, szopi mellett. :)

Egyszer voltunk együtt, éreztem az ovut. Megint sokat vereztem. Ovu után 3-8 nap közt enyhén menstruáltam. Kicsit izgulok emiatt, de hátha minden jól alakul, azóta nem volt vérzés, kop-kop. :)

220 a hcg, elvileg 16. dpo. A lanyunkkal kicsit magasabb volt.

Bízunk benne, hogy minden jól alakul. :)

2020. márc. 5. 19:29
 8/11 A kérdező kommentje:
Ja, nem szedtem clostit, nem mertem szopi mellett.
2020. márc. 5. 19:30
 9/11 anonim ***** válasza:
Akkor szorítok, hogy minden rendben legyen!
2020. márc. 5. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Köszi, bízunk benne, hogy ha vérzés mellett valahogy sikerült beagyazodnia, akkor nagyon akar jönni. :)

Azért progit elkezdtem szedni.

2020. márc. 6. 09:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!