Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 2,5 TSH-val nehezebb lesz a...

2,5 TSH-val nehezebb lesz a teherbeesés? Nagyon rossz érték?

Figyelt kérdés
2020. febr. 17. 13:49
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem. 2,5 az teljesen jó. Nekem majdnem 4-gyel sikerült.
2020. febr. 17. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Az túlzás, hogy jó..2 allatt 1 közel kell lennie. Ha kezelve van, tehát szedsz rá gyógyszert akkor jó. 4.8-al 5 év volt teherbe esni és el is vetéltem, persze utána derült ki. Utána gyógyszerrel 1.6 lett és terhes is maradtam, nem várt napján volt 1.6 majd rá 2 hétre 6 hetesen 3.8 Ezért fontos hogy minél kisebb legyen az érték. 16. hétig az embrió nem termel magának hormont, ezért növekszik meg az anyában a TSH. Ha nincs elég hormon, akkor vetélés lehet a vége.



Az tény, hogy minden szervezet más, terhességhez 1 közelében kell legyen, de pl ismerősöm 3 gyereket szült 10 feletti értékkel....semmivel soha nem tudták levinni neki, de ő is szedte a gyógyszert.

2020. febr. 17. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!