Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » TSH: 3,1mU/l és T4: 13,9...

TSH: 3,1mU/l és T4: 13,9 pmol/l pajzsmirigy eredményem mennyire rossz babaprojekthez?

Figyelt kérdés

Babát tervezünk és ez lett a pajzsmirigy eredményem!

Egy kisebb mértékű progeszteron hiányom is lett, erre kaptam gyógyszert! Az orvosom szerint ha kezeljük a progeszteront akkor lentebb megy a pajzsmirigy eredmény is.



2017. aug. 27. 19:51
 1/7 anonim ***** válasza:
Én felkeresnék egy endokrinológust, nekem ilyen tsh-ra gyógyszert írtak fel, és kb 1 hónap alatt be is állt!
2017. aug. 27. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Mit írtak fel neked és mennyit kell szedned belőle? Köszi a választ :)
2017. aug. 27. 20:54
 3/7 anonim ***** válasza:

2 alatt kell lennie a tsh-nak, a babához. Nálunk is hasonló volt a probléma, utána minden gond nélkül terhes lettem.


34hkm

2017. aug. 28. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Bocsi, azt kifelejtettem, hogy én Letrox 50 mg ot szedek azóta is. Egyik nap egészet kell, másik nap csak felét.
2017. aug. 28. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Akkor mindenképp megyek tovább az eredményemmel! Az étkezésre oda kell figyelnem?
2017. aug. 28. 17:05
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem sok ez a tsh, 4-gyel estem teherbe, 2 alatt lenne az ideális, de ez sem rossz érték.
2017. szept. 5. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 SchA válasza:
Szia.nekem 7,60 volt a ths-em azt mondták az magas. Letroxot szedek kb 1hónap alatt 2,29 lett. 2 alatt már jó!
2017. nov. 24. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!