Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kinek mennyi idő után sikerült...

Kinek mennyi idő után sikerült teherbe esni?

Figyelt kérdés
Kíváncsiságból kérdezem.
2020. febr. 18. 09:49
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
68%
Fogamzásgátló abbahagyása utáni 8. hónapban.
2020. febr. 18. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
77%
11 hónapra
2020. febr. 18. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
86%
4 év az elsőre,majd 4 év négy nap múlva született a második..♥.
2020. febr. 18. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
77%

Első baba (babák) 5 év (nem maradtak velünk :()


Második (harmadik) baba, rá két évre. Tehát 7 év. Pajzsmirigy alulműködés + IR.

2020. febr. 18. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm a sok választ :) 9es sajnálom,h ennyi idő alatt még nem jött össze a baba nektek. Kivizsgáláson voltatok? Mi az oka,h nem sikerül?
2020. febr. 18. 12:52
 16/23 anonim ***** válasza:
81%

1. 3.próbálkozós ciklusban, de egyáltalán nem figyeltünk semmire, csak együtt voltunk, amikor jól esett


2. Az első olyan ciklusban, hogy "najó, talán nem lenne baj egy kistesó, de azért óvszerről most még csak a megszakításra álljunk át" - mindezt úgy, hogy nem tinik vagyunk, biztosan időben megszakítottuk és 8.ciklusnapon voltam (ovum kb. 14 napon szokott lenni), mai napig nem értem teljesen hogy jött össze, de összejött - őt elvesztettuk 35 hetesen, koldokzsinor tekeredesbol bekovetkezo oxigenhiany miatt


3. Mindent bele ovutesztes, ovu figyelős együttlétek és mégis 8.ciklusban fogant meg - ezt sem értem hogy lehetett az előző után :)


4. Most ott tartunk, hogy esetleg jöhet még 1, de "ne könnyítsük meg a dolgát" :-D, tehát csak az óvszert hagytuk el, 2 ciklus óta megszakítással védekezünk. Én nem bánnám ha összejönne, férjem bizonytalan, néha érzi magában az erőt, hogy lehetne még 1 baba, néha megijed tőle - emiatt a bizonytalanság miatt döntött végül is a megszakítás mellett, amit tudunk h nálunk (és másnál sem) atombiztos.

2020. febr. 18. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
9-es vagyok. Igen, voltunk. Többször is, többedik orvosnál tartunk. Az elsőt lecseréltük, mert szó szerint nem volt ránk ideje. Lehetetlen volt időpontot kérni, amikor bekerültünk 10 perc után kijöttünk mindig. Nem igazán láttam rajta, hogy ő is azon van, hogy nekünk babánk legyen, de a kivizsgálásokat megcsináltuk. A második meg már nem vállalat inszemet. Stimulációt csináltunk 1 évig vele. Közben országot váltottunk, így tartunk a harmadik orvosnál. Eddig elég profi volt, amit csinált. 1 inszemen vagyunk túl. Ennek az eredményét várjuk most. Kettő lesz, utána lombik.
2020. febr. 18. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
71%

Mondjuk nem tudom mi lett lepontozva azon, h leírtam h meghalt a 35.terhessegi heten a kisbabam... 😃🤔

#16-os voltam

2020. febr. 18. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:
Én sem tudom miért pontoztak le. Nagyon sajnálom,h meghalt a kisbabád:(
2020. febr. 18. 17:38
 20/23 anonim ***** válasza:
81%

Sejtettem h nem Te voltál kérdező! Köszönöm

#16

2020. febr. 18. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!