Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet ebből bármi gond?

Lehet ebből bármi gond?

Figyelt kérdés

Babát szeretnénk már egy ideje.Sajnos mikor a menzim megjön,sokszor majd elájulok úgy szokott fájni,görcsölni, víz is kiver olyankor.Ezért mikor érzem,mikor már a küszöbön all a menzi még akkor veszek be fájdalomcsillapítót (flector vagy cataflam). Tehát,ha beveszem a gyógyszert és a menzi megsem úgy jön meg mint szokott,mert sikerul a baba akkor ez mennyire lehet ártalmas?

Biztos más is van így.Főleg ha úgy jön meg,h munkahelyen vagy épp úton vagyok.Volt már rá pl,mit ne mondjak elviselhetetlen :S


2020. febr. 18. 20:12
 1/10 anonim ***** válasza:
Vegyél be Benuront, azt lehet terhesen is, ha aggódsz, egyébként semmi baja nem lenne.
2020. febr. 18. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Még nagyon korai szakasza a terhességnek, nem lesz semmi baj.
2020. febr. 18. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Paracetamol tartalmu tablettat lehet szedni terhesen is, probald meg azt /egyebkent ez a kerdes nalam is aktualis, eddig ugyan ibuprofent szedek, nem tudom a paracetamol mennyire segit menstruacios gorcsoknel/.


Viszont az 5. heten még a mindent vagy semmit elve ervenyesul a terhessegnel /ez pont az az idoszak, amikor meg nem tudod hoyg terhes vagy - az egy mas kerdes, hogy egyesek mar akkor halvany pozit tesztelnek, amikor meg csak meg kene jonnie/. Na szoval ebben az idoszakban erheti barmi a babát - barmilyen gyogyszer, alkohol, rontgensugarzas, stb.... vagy elmegy miatta a baba, vagy megmarad es egeszseges lesz /mindent vagy semmit/. Orvosilag van ez alatamasztva.

2020. febr. 18. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm,mindenkinek ment a zöld kéz.Megprobálkozok azért más fájd.csillapitóval is.Pl 1x algoflex fortét vettem be,de nem nagyon éreztem,h jelent valamit.A másik meg,ugye ilyenkor sokszor hirtelen is kell olyan ami gyorsan hat,cataflam V és flector ami eddig bevált.Talán ezekből is az az 1 nem árt akkor.
2020. febr. 18. 20:45
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nagyon sokat segített a d vitamin. Borzalmasan görcsöltem én is az első 3 napba, 2 óránként szedtem a fájdalomcsillapítót és amióta szedem a d vitamint egyszerűen a fájdalom minimálisra csökkent. Biztos hogy a vitamintol mert csak ezt kezdtem el szedni.
2020. febr. 18. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem baj, nem árt ennyire korán, de én akkor venném be, amikor megjön, nem előtte, fél óra alatt hat.
2020. febr. 18. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Utolso elotti, en is szedek D-vitamint, de nem erzem, hoyg a menstruacios gorcseimre hatassal lenne /ugyan nekem endometriozison van, lehet hoyg azert?/


Utolso, nem igaz, hogy fel oran belul hat a gyogyszer, en pl. beveszem es 2-3 ora, mire elmulik, vagy rosszabb napokon enyhul annyira /pluszban szaraz, melegborogatassal kombinalva/, hogy egyaltalan letezni birjak. Tehat ez egyenileg lehet eltero.

2020. febr. 18. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem a fejem fajt onnantol kezdve ahogy megfogant a baba. Termeszetesen mit sem sejtve toltam a fajdalomcsillapitot :D a doki szerint annyira korai terhesseg hogy nem art meg semmit a babanak.
2020. febr. 18. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
D vitaminos vagyok😀 Utolsó, úgy tudom hogy az endometriozis ahogy írtad borzalmas görcsöket tud okozni lehet hogy sajnos neked azért nem annyira hatásos. Régebben a doki hüvelyi uhon megmondta a méhem állapotából hogy látja hogy d vitamin hiányom van.😮 Valami összefüggésnek kell lennie.
2020. febr. 18. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Bocsánat közbe jött válasz, *utolsó elötti.
2020. febr. 18. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!