Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Teszt kérdés. Ti is láttok...

Teszt kérdés. Ti is láttok rajta valamit?

Figyelt kérdés

Tudom unalmas már, sok kérdés van, de rápillantanátok, láttok halvány második csíkot vagy sem?


[link]



[link]



[link]



[link]



[link]



2020. febr. 19. 06:41
1 2 3 4 5 6
 31/53 anonim ***** válasza:
100%
Az utolsóval értek egyet , ezek a tesztek még mindig negatívak , több kérdésedet is olvastam már , ráadásul mindig olyan korán hamar tesztelsz aminek semmi értelme nincs, túlságosan rágörcsölsz és nagyon védekezel ,ha más nem úgy látja ,mint Te.
2020. febr. 20. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/53 anonim ***** válasza:
Ez egy negatív teszt!
2020. febr. 20. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/53 anonim ***** válasza:
Teljesen negatívak sajnos
2020. febr. 20. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/53 A kérdező kommentje:
Köszönöm a véleményeiteket. Elgondolkozom rajtuk :)
2020. febr. 21. 04:43
 35/53 anonim ***** válasza:
29%
#30 honnan tudod hogy o kicsoda? En sehol nem latok nevet, es olyan magabiztosan allitjatok hogy regota kovetitek. Honnan ismeritek fel? Amnyi de annyi ilyen kerdest tesznek fel en tuti nem ismernek ra. Volt mar olyan hogy tobb kerdesben ugyan az a kep volt feltoltve igy az egyertelmu volt de amugy honnan??? Engem is olyan sokszor meggyanusitottak, hogy hanyszor irom meg ki a kerdest meg be is linkeltek kozben meg nem is en tettem fel azt a masikat....
2020. febr. 21. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/53 anonim ***** válasza:

Másik kérdésénél belinkelte ezt a saját kérdését és ott is valahol írta is, hogy pár hónapja mintha mindig pozik lennének. Olvasunk, mert őrültek vagyunk nap mint nap és egyértelmű, hogy szegényke, minden hónapban reménykeltő extra halvány teszteket csinál idő előtt. Ez nem bántás, csak figyelmesek vagyunk, én személy szerint egyre jobban drukkolok neki, mellékesen nem is tagadta, hogy kiteszi a kérdéseit.


Egyébként kedves kérdező: eszembe jutott, hogy mivel olyan nagyon hamar tesztelsz, még az is lehet, hogy magas az lh-d és azt mutatja mindig ilyen extra halványan nálad a hcg teszt. Mert ez furán gyanús, hogy minden hónapban extra halvány hcg tesztjeid vannak.

2020. febr. 21. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/53 anonim ***** válasza:
Onnan, ahogy írták. Be szokta linkelni a régi kérdéshez az újat. Hónapok óta látom az új teszteket. És szurkolok, hogy összejöjjön neki a baba
2020. febr. 21. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/53 anonim ***** válasza:
Nem
2020. febr. 21. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/53 anonim ***** válasza:

Az lh-ra tenyleg reagálthat a hcg teszt! Meg is mutatom nekem mit művelt. Ez a ket teszt januar 21en keszult a felso lh teszt az also pedig hcg (ezt kovetoen lettem most terhes, igy tuti hogy csak az lhra reagalt mert masnap a hcg negativ lett majd legkozelebb 9 nap mulva lett ismet pozitiv de az mar a babat jelezte) [link]


A kepen nem latszik de a hcg teszten gyonyoru rozsaszin masodik csik jott ki raadasul idon belul. Szoval teljesen lehetseges hogy a hasonlo halvany tesztek nem terhesseget csak magas lh szintet jeleznek

2020. febr. 21. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/53 A kérdező kommentje:

Azta, utolsó, ez durva.


Annyival soha nem tesztelek előbb, hogy lhra reagáljon.

De ez nagyon érdekes..


Most szerintem ez csak a reagens helye, amit látok a teszteken. Az előző 2 tuti kémiai volt, most nem hiszem, hogy bármi van.

Amíg nem jön meg van remény, bár már görcsölök naponta többször is (mensi előtt nem szoktam, elég fura)



Többieknek köszönöm a válaszokat, aranyosak vagytok :)

2020. febr. 21. 18:29
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!