Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Teszt kérdés. Ti is láttok...

Teszt kérdés. Ti is láttok rajta valamit?

Figyelt kérdés

Tudom unalmas már, sok kérdés van, de rápillantanátok, láttok halvány második csíkot vagy sem?


[link]



[link]



[link]



[link]



[link]



2020. febr. 19. 06:41
1 2 3 4 5 6
 11/53 anonim ***** válasza:
69%
Negatív!
2020. febr. 19. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/53 A kérdező kommentje:
Veszek majd predit, meg facellet. Ez csak ugy megmaradt, kíváncsiságból csináltam meg, amugy nem szeretem az xepilt :)
2020. febr. 19. 07:49
 13/53 anonim ***** válasza:
19%

Mikor volt a vérzésed első napja??

Szerintem ez negatív.

2020. febr. 19. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/53 anonim ***** válasza:
87%

3-as vagyok

Nem kötekedésből írtam, hogy villanyfénynél érdemes. /tapsztalat.. extrahalvány tesztem lett, ami száradás után el is tűnt, terhes vagyok/


Hanem mert a kontrollcsíkon sem látszik a szín


Tehát ha valami nagyon halványan látszana is, akkor sem lehetne megállapítani, hogy rózsaszín-e..

2020. febr. 19. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/53 anonim ***** válasza:
68%
Kapcsold le a villanyt, úgy ennyire sem látszik
2020. febr. 19. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/53 anonim ***** válasza:
10%
Sajnos negatív, próbáld újra pár nap múlva
2020. febr. 19. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/53 anonim ***** válasza:
18%

Egyik másikon (pl az utolsón) mintha lenne valami halványocska csíkocska.

De van amelyiken nem látom pedig ugyanaz a teszt, szóval szerintem ez kétesélyes.

Majd írd meg az eredményt ha tesztelsz, drukkolok! 💕 😊

2020. febr. 19. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/53 anonim ***** válasza:
17%
Latom xepil. Ha terhes is vagy nagy valószínűséggel ez még a nemvárt napján is nagyítóval keresgetős pozitív lesz. Felesleges volt elhasználni. Nekem a facelle lett elsore pozitív a 8 dpo-n a predictor a 10 dpo-n. Most vagyok 6+1 az xepil talan most egyforma erosegu ket csikos, minden mas tesztrol mar leugrik a masodik csik
2020. febr. 19. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/53 anonim ***** válasza:
73%
Negatívnak tűnik
2020. febr. 19. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/53 anonim ***** válasza:
69%
Nem várt előtt, ez még akármi lehet, én látom a nagyon halvány valamit, ilyen nekem is volt már egyszer kétszer, de sajna mensi lett. Mikor terhes lettem is ilyenek voltak és csak a mensi napján lett erősebb. Nem szabad ennyivel korábban tesztelni, mert a stresszelés sem tesz jót... Még, ha azt mondod 11-12 dpo, annak már van esetleges értelme. De 8-9. dpo-n még csak a beágyazódás fejeződik be! Ha befejeződött, akkro is még 2 nap mire kimutatható a vizeletben a hcg... tehát butaság és felesleges ilyenkor tesztelni. 11. nap után nyugodtan, ha már a mensi napját nem tudod kivárni :) Semmivel sem lesz jobb, ha 5 nappal hamarabb tudsz valamit.
2020. febr. 19. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!