Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Teszt kérdés. Ti is láttok...

Teszt kérdés. Ti is láttok rajta valamit?

Figyelt kérdés

Tudom unalmas már, sok kérdés van, de rápillantanátok, láttok halvány második csíkot vagy sem?


[link]



[link]



[link]



[link]



[link]



2020. febr. 19. 06:41
1 2 3 4 5 6
 41/53 anonim ***** válasza:
50%
A hcg teszt nem reagál lh-ra. Téved az előttem szóló!
2020. febr. 21. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/53 anonim ***** válasza:
32%
Képpel bizonyítottam az nem baj? Akkor megis mi a fenetol lehetett volna pozitiv ovulaciokor? Es amint irtam a csik rozsaszin volt nem szurke es forgatni sem kell hogy lassam es fotozni is lehet. Facelle tesztcsik egyebkent amibol kb 1000et ellottem de SOHA nem volt meg rajta szaradasi csik ha nem voltam terhes full nega volt kiveve ebben a ciklusban, amikor peteereskor hasznaltam azert mert mashol is olvastam hogy reagalhat.... ovum pedig tuti volt tekintve hogy terhes lettem
2020. febr. 22. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/53 anonim ***** válasza:
Ilyet már én is kipróbáltam. Ovuteszt full pozitív, hcg mellé totál hómező. De nem állítom h lehetetlen, nem facellelel néztem...
2020. febr. 22. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/53 anonim ***** válasza:
0%
Nem ovud volt hanem mar terhes voltál.
2020. febr. 22. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/53 anonim ***** válasza:
Az lehetetlen. Hőgörbém alapján is akkor volt ovum. Raadasul utana valo nap negativ lett a hcg majd leghamarabb 7 dpon csinaltam nyilvan akkor meg negativ volt majd 9 dpo lett ugyan olyan halvany mint ovukor. Egyebkent ha kulfoldi oldalakon is utana olvastok igen is lehetseges. A facelle teszt pedig nagyon erzekeny amugy is
2020. febr. 23. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/53 anonim válasza:
Utolsó 2 képen mintha lenne valami. Tesztelj másikat
2020. febr. 23. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/53 A kérdező kommentje:

Csináltam másikat. Az is ilyen halvány lett. Lehet csak a reagens helye. De korán teszteltem.


Ma volt egy kis maszatolásom, az elözö kettönél is volt ilyen a 8dpon


A dokim 12.én látott egy 22mmes tüszőt, ami ha kihúzta 15.ig, akkor ma még csak 8 dpon vagyok, akkor érthető a negatív teszt még.

Kedd, szerda körül csinálok mégegyet, írom majd a fejleményt :)

2020. febr. 23. 13:49
 48/53 anonim ***** válasza:
Biztos hogy nem húzta ki 15-ig, az aznap vagy másnap repedt, ekkora méretnél.
2020. febr. 23. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/53 anonim ***** válasza:

42-es vagyok

itt a bizonyíték, hogy az ovukor pozitív hcg tesztnél nem lehettem még terhes. Ma vagyok 6+4 hetes terhes szívhang is van :)

[link]

2020. febr. 25. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/53 anonim ***** válasza:
Teszteltél?
2020. febr. 26. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!