Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mekkora a valószínűsége a...

Mekkora a valószínűsége a terhességnek?

Figyelt kérdés

12 napja voltunk együtt, viszont csak pár másodpercig rakta be óvszer nélkül, tehát nem élvezett el. Az utolsó ejakuláció óta többször is pisilt. Nyilván kerülhetett belém előváladék, de ez mekkora mértékben befolyásolja a teherbeesést? Teszteltem a menstruáció kezdete előtt is, illetve 1 nap késés után is és mindkettő negatív lett. Szerintetek mennyire volt megbízható a teszt? Gabriel tesztet használtam

Előre is köszönöm a válaszokat mindenkinek. :)



2020. febr. 19. 16:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Aktus után 14 nappal mutatja ki a teszt leginkább.
2020. febr. 19. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha menstruáltál nem vagy terhes. Ha negatív a teszt nem vagy terhes.
2020. febr. 19. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Kb nulla az esély
2020. febr. 19. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
NYILVÁN hülye vagy ILETTVE felelőtlen! Ha nem kell a kölök szedj gyógyszer vagy ne játszadozz.
2020. febr. 20. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ma reggel enyhe piros folyásra, megjön érzésre és mellfeszülésre ébredtem. Valószínű, hogy megjött?
2020. febr. 21. 03:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!