Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki hanyadik ovu tesztes...

Ki hanyadik ovu tesztes hónapban esett teherbe?

Figyelt kérdés

Ha ez már a 3. hónap hogy lh tesztelek és ennek ellenére nem jön össze akkor nagy valószínűséggel valami gond van velünk?

Van erről valakinek tapasztalata hogy ilyen teszteléssel átlagosan mennyi idő alatt lehet teherbeesni?


2020. febr. 20. 17:43
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Igazából én nem azért teszteltem, hogy tuti ne hagyjuk ki az ovut, ha én hogy egyáltalán van e ovualciom. (mondjuk ezt a teszt s emutatja 100%-ra,ez csak LH csúcsot mutat, azt nem h van e tüsző repedés)

Mi igyis úgyis együtt voltunk 2 naponta.


De a lényeg...

Első gyerekkel 9.ovutesztes hónapban (összesen 11 hónap volt mire össze jött)


Második gyerek 4.ovu tesztes hónapban.

2020. febr. 20. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Én a 3. ovutesztes hónapban.

Dehogyis, 3 hónap semmi. Minden hónapban, ha pont jókor vagytok is együtt, csupán 25% az esélye, hogy nem jön össze. Nagyjából 1 év után érdemes gyanakodni, ha nem jön össze, de így is sokan mondják, hogy a vizsgálatok alapján mindketten egészségesek, és mégis sokat kellett várni.

2020. febr. 21. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
77%
Bocs, hülyeséget írtam. 25% az esélye, hogy ÖSSZEJÖN. Elnézést.
2020. febr. 21. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Igazából pont erre akartam kilyukadni a kérdésemmel, hogy ugye azt mondják 1 év próbálkozás után érdemes kivizsgáltatni magunkat. De nem mindegy, hogy abban az 1 évben csak úgy random időpontokban szeretkezik a pár vagy célzottan nézi az ovulációját és azokon a napokon biztosan együtt vannak. Mert az előbbinél belefér az 1 év de én azt hittem teszteléssel hamarabb sikerül. Kicsit kezd is már nyomasztani, hogy tesztelgetek itt szorgalmasan és mégse jön össze. Főleg ugye amiatt, hogy itt valaki írta, az ovu teszt csak az lh csúcsot jelzi, de azt nem hogy volt-e ovuláció...

2020. febr. 21. 18:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!