Mégis baba lett?

Figyelt kérdés

Több kérdés van ahol olyanokért aggódnak hogy "terhes lehet e ha..." ez adott.

De volt olyan veletek hogy úgy gondoltátok biztos nem lesz baba és mégis teherbe estettek?


Én pár napja vesztettem el. Szinte biztosan tudom hogy nem lehetek terhes. Óvszerrel védekeztünk (ellenőriztem, nem lyukadt ki) de ott van, hogy mi van ha miközben felhelyezte a párom magához ért, előváladékos lett az ujja, koton, ilyen módon juthatott belém. Mégis tudom hogy a gyerek nem így lesz. De a sok rémhír miatt kérdezem én, volt olyan hogy biztos voltál hogy x esetben nem lehet gyermek aztán mégis csak nem jött meg...?



2020. febr. 20. 19:01
 1/5 anonim ***** válasza:

5 éve megszakítással szeretkezünk és van hogy belém élvez. Mind a ketten egészségesek vagyunk, eddig egyszer sem estem teherbe. Ha becsuszna természetesen nagyon örülnénk :)

Kétlem hogy ennyitől teherbe ess. Az a mennyiség amiről beszélsz az semmi ráadásul a gumin található síkosító ha jól tudom spermium károsító vagy ölő hatása van.

2020. febr. 20. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Voltatok termékenységi kivizsgáláson úgy, hogy nem is akartok még gyereket? Első válaszolónak címezve
2020. febr. 20. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Felnőtt emberek vagyunk, ugy gondolom hogy jó mindennel tisztában lenni!

Bár nem értem, miért fáj ez neked!?

2020. febr. 21. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Miért fájna? Csak kíváncsi voltam, mert eddig csak olyat hallottam akik 1év aktív próbálkozás után is sikertelenül jártak, ebben az esetben is csak a nők akik kivizsgáltatják magukat, a férfiak sokkal nehezebben veszik rá magukat. Ezért csodálkoztam rá, hogy van olyan pár aki úgymondd “nyomós ok” nélkül is teljen hormon és spermavizsgálatra mennek. Nem kell egyből vádaskodni és rosszindulatot feltételezni!
2020. febr. 21. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mi is megszakítással védekezünk, menstruáció előtti és utáni 1-2 napban hagyom, hogy belém élvezen a párom. Nem lett ebből még baba, de ha lenne se bánánk, örülnénk neki. Tudatosan nem tervezünk még egy gyereket.
2020. febr. 21. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!