Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 28 napos ciklus esetén Predict...

28 napos ciklus esetén Predictor Early mikor mutatja ki ha terhes vagyok?

Figyelt kérdés
Ha pénteken kell megjönnie, mikor mutat biztos eredményt? Vagyis "látható", akár halvány csíkot? Elvileg 6 nappal menzesz előtt kimutatja..
2020. febr. 23. 10:37
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:

Tényleg? ☺️ nagyon kíváncsi leszek lesz-e két csíkos tesztem. Úgy számoltam ez a 10-dik dpo, ha a ciklusom közepén volt a peteérésem. De ezt nem tudom pontosan mikor volt.

Elég korai a teszt ha így nézzük, pláne hogy a Predictor tájékoztatója szerint az a 6 nap 4,hiszen 2 napot rászámol a menzesz első és második napjára. Jó kis reklámfogás a doboz külsején😁

2020. febr. 23. 17:44
 22/26 anonim ***** válasza:
Igen. 10dpon pont ilyen volt. Masnap mar erosebb.
2020. febr. 23. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:

Mensi elott 4 nappal teszteltem reggel!

Jol kiveheto pozitjv lett, kb 10 mp mulva ahogy letettem a tesztet.

Mintha a tieden latnek valamit halvanyan.

2 nap mulva megprobalnek meg egyet!😃🤞🏻

Drukk

2020. febr. 23. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 A kérdező kommentje:
Ma reggel csináltam egy facelle tesztet, elvileg az is érzékeny, de az negatív lett. Várok pár napot, ha nem jön meg majd tesztelek 🙂
2020. febr. 24. 15:44
 25/26 anonim ***** válasza:
Predictor early a nemvart előtt 3 nappal negatív lett, nem árt napján lett extra vékony halvány 2 csikom.
2020. febr. 24. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Nos?
2020. febr. 28. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!