Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 1-jén van a nem várt napja,...

1-jén van a nem várt napja, mikor tesztelhetnék érzékeny pl predictor early teszttel? Tapasztalat?

Figyelt kérdés

2018. márc. 26. 20:17
 1/7 anonim ***** válasza:

Minimum 2 nappal nemvárt előtt. Én teszteltem hómezőt 10. dpon (walentinnel de 10-es, szóval érzékenyebb teszt), aztán halvány de látható pozitívat 12. dpon (azt is walentinnel), lehet van akinek 10. dpon is lesz pozitív tesztje de azt nem hinném, hogy ez az általános.

A predictornak nézd meg a leírását, a 6 nappal korábbant nem egészen úgy érti, ahogy logikus lenne, azt hiszem 10. dpo-ra gondol.

2018. márc. 26. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem dpo. 11-en már egyértelmű pozitív volt a tesztem 25-ös teszttel, de ikrekkel. Szerintem várd meg a nemvárt napját, az a biztos. Bár én is türelmetlen voltam:).
2018. márc. 26. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Igen tudom h becsapos a leírása a predictor early-nek, de viszont elég érzékeny teszt.


Márc. 16-án volt az erős ovulációs fájdalom, aznap is voltunk együtt.

Akkor ma a 10 dpo-n vagyok ugye?

2018. márc. 26. 20:28
 4/7 anonim ***** válasza:
Keses utan par nappal esszerubb lenne...
2018. márc. 26. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
2.vagyok. Igen, ma van a dpo. 10.
2018. márc. 26. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is 10.dpo-n vagyok, és nagyon szép pozitívat teszteltem ma predictorral. :)
2018. márc. 26. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem vasárnap kellett volna megjönnie és előtte kedden délután már halvány csíkom volt a predictoron.
2018. márc. 26. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!