Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van még remény? Már nem tudom...

Beus860429 kérdése:

Van még remény? Már nem tudom mit gondoljak?!

Figyelt kérdés
Sziasztok, aki tud segítsen, hogy mire is gondoljak! 02.21.-én kellett volna "nem" megjönnie, nem is jött meg, mindjárt megjön érzés társulva valami folyik érzéssel, kicsit fájdogált a hasam, de alig észrevehetően, a mellbimbóim érzékenyek.. Tegnap, a nap folyamán lett egy negatív tesztem :( ma délután óta rózsaszínű folyásom van, nem görcsölök, inkább olyan érzés van a hasamban, mintha "izomlázam" lenne! Reménykedhetek még, vagy ezt a hónapot is engedjem el!? Köszönöm előre is!

2020. febr. 23. 19:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Reggel kellene tesztelni.

Amúgy lehet később volt ovud azért is volt negatív a tegnapi teszted.

Míg nem jön meg van remény

2020. febr. 23. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ.
2020. febr. 23. 19:50
 3/12 anonim ***** válasza:
69%
Én szurkolok, de a rózsaszínes folyás inkább a mensit jelzi. Majd írd meg mi lett.
2020. febr. 23. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Hát mensi előtt ilyen még nem volt nekem soha. Hát nagyon jó lenne, ha mégis baba lenne, de majd kiderül. Mindenképp jelentkezem mi lett a vége!
2020. febr. 23. 21:00
 5/12 anonim ***** válasza:
A rózsaszín is vér. Teszted negatív. Már mutatnia kellett volna ha terhes vagy. Én nem reménykednék.
2020. febr. 23. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
43%
Beágyazódás is járhat minimális vérzéssel! Nekem is később fogant és nyilván így a teszt is később mutat pozitívat! Bármi lehet még! Türelem!
2020. febr. 23. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2020. febr. 23. 21:32
 8/12 anonim ***** válasza:
76%
Elszaporodtak az oldalon a beágyazódási vérzés hívők! Borzasztó hogy tudják hitegetni a babára vágyó kérdezőket amikor a barna vagy rózsaszín vérzés hormon elégtelenségre utal. Biztos hogy nem terhes a kérdező, de pár hét múlva neki is világos lesz ez a szomorú tény. Majd legközelebb sikerül ne add fel!
2020. febr. 23. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat.
2020. febr. 23. 22:00
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

En is ugy vélem h ez inkabb a menszi eloszele.. lehet h volt korábban is ilyened csak sosem figyelted meg, mivel n kerested a "tüneteket". Kívánom h mielobb eljöjjön a sikeres ciklus.

Természetesen ha megsem jonne meg 2-3 napon belul rendesen, egy ujabb teszt reggelibol...

2020. febr. 23. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!