Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek most mit gondoljak...

Szerintetek most mit gondoljak errol?

Figyelt kérdés

Nagyon elkeseredtunk a parommal.. ma vagyok a 11.dpo-n, holnapra nem várom. Tegnap este òta megtalált a eros alhasi fajdalom ( nalam ez a menzesz jele) komolyan.. tudom h megfog jonni erzem. De persze a szivem melyen remenykedek. Volt mas is igy? Segitsetek, remelem van meg esèly! Nektek volt mensire utalò fàjdalom? Görcs? Annyi h szaraz vagyok, nincs folyàsom. A terheszteszt ma negativ lett. Es faj a fejem.. sokat jarok pisilni.de az állìtolag menzesz jel is lehet. Teszteljek holnap ha nemjön meg?

Koszonom előre is.



2016. dec. 2. 14:09
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Én is biztos voltam benne,hogy meg fog jönni. Görcsölt a hasam(még fájdalomcsillapítót is vettem be) fájtak a melleim,még a 2X-ri hányás és a párom sem tudott meggyőzni,hogy baba van,mert annyira PMS tüneteim voltak. Nemvárt napján negatív volt a tesztem,sőt csak 6 nap késés után lett pozi. Szóval remény van! Szorítok! 😊 21hkm
2016. dec. 2. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

De olyan nehez igy bizni abban h talan megis baba.. ez a 11.ciklus ami sikertelen ugy nez ki! :(

Most adtal egy kis nyugalmat azert de nemtudom elhinni h annyira erzem h mindjart megjon es talan lehet meg remeny. Mert intenziv mint maskor. Koszonom.:)♡ boldog babavàràst!!!

2016. dec. 2. 14:38
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Nekem már késett egy napot, teszteltem boldogan, és semmi. El is könyveltem, hogy sikertelen ez a hónap is.

Másnap görcsöltem is, volt egy kis barnázás is, be is tettem estére egy betétet, mert reggelre megjön.

Aztán rá egy hétre lett először halvány pozitív a teszt. :)

Minden tünetem olyan volt, mint amikor megjön: görcsölgetés, mellfájdalom, hasmenés, pattanások, stb.


Előtte minden hónapban már peteérés után egy héttel "biztosan éreztem", hogy terhes vagyok, émelyegtem reggel, meg hasonlók. :D Ez volt az első olyan hónap, mikor úgy voltam vele, hogy úgyse sikerült, biztos meg fog jönni. :D


Amíg nem jön meg, addig ebből bármi lehet. :D

2016. dec. 2. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

De az orvosom aztmondta, akkor szamit a megfog jönni erzes tunetnek ha a nemvàrt menzesz utàn jelentkezik , ha kesik. Neked elotte is megvolt ez?

Egyebkent gratula! :) jo ilyesmit olvasni, orulok h Te is ìrtàl!!

2016. dec. 2. 14:58
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nagyon erős mindjárt megjön érzésem volt, erősebb, mint szokott, puffadtam is, nagyjából 2 hétig, mert a menzeszem nem jött meg, nemvárt után 3 nappal teszteltem pozit, de én se számítottam rá, csak vártam, h végre megjöjjön, mert untam a hasfájést.

Nem jelent semmit, hogy érzed, h meg fog jönni, ettöl simán lehetsz terhes is.

2016. dec. 2. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
53%
Nálam nem jött be amit a dokid mondott. Ugyanolyan volt minden üint más hónapokban, pár nappal a nemvárt előtt pms tünetek. Mivel abban a hónapban egyszer szexeltünk, nem is számítottam rá, hogy terhes lehetek.
2016. dec. 2. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Megértem az aggodalmad. Sajnos sok okosat nem tudok írni, az az igazság, hogy nem is lehet... Mi 6 éven át vártunk így. Eleinte megviseltek a sikertelen ciklusok, aztán már csak a sikertelen inszeminációk, a legelkeserítőbbek a sikertelen lombikok voltak.

De remélhetőleg most eljött a mi időnk is: a legutóbbi lombik eredményeként van egy szép petezsákunk :) Óvatosan örülünk egyelőre a szívhangig.

Bíztatni szeretnélek ezzel, hogy sosem szabad feladni! Akárhányszor kerülsz a padlóra, mindig fel kell állni és menni tovább! Ha nem jönne össze pár hónapon belül, akkor el kéne mennetek egy meddőségi központba kivizsgálásra. Azért oda, mert ott célirányosan, egyből elkezdenek vizsgálódni és nem veszítesz több, hiábavaló időt...

Egyébként nem lehet a tünetekre hagyatkozni: nekem teljesen olyan volt most ez a sikeres, mint ha megjött volna. 1 napig még véreztem is a gyógyszerek ellenére is! Feladtam, de azért teszteltem: és erős pozitív lett a vérvétel előtt 4 nappal! És azóta sincsenek igazán terhességi tüneteim...

Egyszer eljön a ti időtök is! Ha nem most, akkor később. Ha rögösebb is az út, akkor is menni kell tovább, és nem szabad visszanézni!

6hkm

2016. dec. 2. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Koszonom szepen, azt hittem tàmadni fognak majd sokan, mert igy turelmetlenkedem. De megnyugtattatok. Utolso, Bevallom. Tèged most megkönnyeztelek.. annyira sajnalom h aki akar annak nem jön..masok meg mennek kaparàsra.:(

Nagyon drukkolok h legyen szivhang es , hogy gondmentes várandòssàgod legyen. Erőt adtál most Nekem, ès ha nem sikerult a szavaidra fogok gondolnI.:) en már voltam kivizsgálàson parszor. Es vervetelen is, neha cisztaim vannak.. par havonta talàn. En attol felek hogy nem atjarhato a prtevezetèkem. Párom mèg nem volt kivizsgalason..most az tartja bennem mèg az erot h mult honapban mind a ketten elkezdtunk b vitaminokat es e vitamint szedni. Meg folsavat. Parom is szedi ezeket. Kivève a folsavat. Plusz mar nem vesz hosszù forrò fürdőket, pedig imadja. :)

2016. dec. 2. 15:27
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha 11 ik dpon vagy akkor nem holnapra várod,vagy rövid a luteàlis szakaszod?
2016. dec. 2. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Rovid 11-13 naposak. De minden ertekem jo. Nem akadalyozhat, az orvosom szerint minden redben. 10nap alatt foglalkoznak vele , igy nem :)
2016. dec. 2. 17:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!