Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek csinaljak tesztet?...

Szerintetek csinaljak tesztet? Es mikor?

Figyelt kérdés
18 eves lany vagyok. A barátommal 1 eve vagyunk egyutt. Vasarnap elment bennem. Ugy h penteken kellett volna megjonnie de nem jott meg. (Ez gyakran elofordult h kimarad valamikor fel evig sincs meg. De voltam vele orvosnal mar irt fol gyogyszert es a kovetkezo honapban megjott utana ugyszinten semmi). Szoval vasarnap reggel elment bennem. Nem tudom h csinaljak e tesztet h volna e okom es ha igen akkor melyik nap?
2020. febr. 24. 15:16
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Aktus után legalább két héttel csinálj tesztet, ha megbízható eredményt akarsz.
2020. febr. 24. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
70%

Lehetsz terhes.

Aktus utáni 15. Napon tesztelhetsz.

Viszont még járj orvoshoz, nem normális hogy csak 1 ciklus volt a gyógyszer miatt. Annak utána be kellett volna állnia.

2020. febr. 24. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Sajnos most nem lehet tudni, hogy eleve nem jött volna meg, vagy esetleg később volt peteérésed (már ha volt egyáltalán), ergo amiatt amúgy is késett volna. Én is azt javaslom, hogy csinálj egy tesztet két hét múlva (ha esetleg később volt peteérésed, már tuti, hogy mutatni fogja, ha teherbe estél), aztán pedig menj vissza orvoshoz, mert ilyen idősen már be kellett volna állnia rendesen a ciklusodnak.
2020. febr. 24. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!