Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki nem várja március 7-re?

Ki nem várja március 7-re?

Figyelt kérdés

2020. febr. 25. 06:15
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:
Drukkolok mindenkinek, és várom majd a fejleményeket.
2020. febr. 25. 15:39
 12/25 anonim ***** válasza:
Mi is drukkolunk neked! Alig vártam, hogy együtt izgulhassak valakivel. Bocsi ha hülyén hangzik,de így sokkal másabb ,mert hiába mesélnél el bárkinek a gondjaimat csak néznek nagy szemekkel és nem tudnak mit mondani rá 🙂😃
2020. febr. 25. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:
Igen, én is így vagyok ezzel.
2020. febr. 25. 18:33
 14/25 anonim ***** válasza:

10-es válaszoló vagyok


Képzeljétek el hogy jártam! Tegnap (amit számításaim szerint 7. dpo lett volna) iszonyatos fájdalmaim voltak, fáj a derekam, görcsölt a hasam. Sosem fájt még így semmi. Emiatt bementünk az ügyeletre, hogy nem vesekövem van e. Nem volt. Megnézett a nőgyógyász is és közölte, hogy van egy 24 mm-es tüszőm, hamarosan meg fog repedni. Teljesen ledöbbentem. Ez a 30. ciklusnapom!! Azt hittem ez már az ovu utána 7. napom! Igaz ugyan, hogy az ovu teszten nem lett teljesen olyan erősségű a 2 csík, de azt hittem csak nem jó az érzékenysége és azt vettem pozinak (főleg hogy akkor is fájt a derekam). Teljesen megtévesztő volt..

Mára megszűnt a fájdalom teljesen. Elmentem ma a saját orvosomhoz aki megnézett és már nem látta ott a tüszőt.


Úgyhogy most kicsit el vagyok keseredve, mert ilyen késői ovulációból már hogy lesz baba? És akkor most azt se tudom mikorra ne várjam? 44 napos ciklusom lesz? Olyan még sose volt :(

2020. febr. 27. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:
Sziasztok, hogy érzitek magatokat?
2020. márc. 3. 22:46
 16/25 anonim ***** válasza:

Első vagyok

14-es huhh az nem semmi... Elvileg igen 44 napos lesz a ciklusod. Kíváncsi vagyok mi lesz veled. Azért drukkolok neked!


Holnap lesz 9. dpo. Valamiért nagyon izgulok sikerült e, pedig nem gondolom hogy sok esély lenne. Sokat voltunk betegek ovu környékén is.

Azt hittem a második gyerkőcre nem fogok izgulni annyira mint az elsőnél. Hát de, izgulok pedig csak 2. hónap.

2020. márc. 3. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:

Sziasztok 12# vagyok

Mi újság veletek lányok?

Nekem nagyon vegyes ez az egész. 28 naposak a ciklusaim, um.: Február 3. Február 28.-án a ciklusom 25 napján egy törlés erejéig barna pecsételésem volt. Sosem szokott ,kivéve az első terhességemet. Mindig pontosan meg szokott jönni,de most már 5 napja késik . Vannak has szúrkák ,görcsök ,és a legfájóbb az hogy negatív tesztek is . Amit nem értek. Terhes tüneteim vannak,: tegnapelőtt egész nap rosszullétem volt. Állandóan ennem kell, meg pisilnem.es nagyon fáradékony is lettem. Telefonáltam az orvosomnak,és azt mondta mindenképpen várják 2 hetet ,így 18.ára kaptam időpontot. Kérdeztem a negatív tesztről,és azt mondta hogy lehet túl korai még a terhesség azért nem mutatja ki. Nade máshol meg olvasom,hogy már a nemvárt napján mutatja ,és valakinek hamarabb. Akkor nekem miért nem? Miért nem történik már valami? Kezdek ki borulni

2020. márc. 6. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:

Szerintem most az a legfontosabb, hogy nyugodj meg. Nagyon drukkolok, hogy baba legyen a késés mögött.

Az elmúlt hónapokban velem is előfordult, hogy napokat késett, az amúgy mindig pontos menzeszem, de aztán mindig megjött.

En holnapra nem várom, de csak pms tüneteim vannak, de azok nagyon.

2020. márc. 6. 17:02
 19/25 anonim ***** válasza:
Szia,mi lett végül?Megjött?
2020. márc. 7. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Hát nekünk nem ez a hónapunk. Beindult a barnázás pedig csak holnapra nem vártam...

Drukkolok mindenkinek, írjatok hogy sikerilt

2020. márc. 7. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!