Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 2019 március 6. an volt meg a...

2019 március 6. an volt meg a menstruaciom első napja! Április 3. an kellett volna meg jönnie de csak 2. -an meg 3. an barnáztam! 3halvany pozitív teszt! Telefonra letöltött aplikácio szerint 4hetes és 1napos lehetek. Terhes lehetek?

Figyelt kérdés
Terhes vagyok,ha igen mennyi idős lehetek? Mikor menjek nőgyógyászhoz?

2019. ápr. 4. 08:04
 1/7 anonim ***** válasza:
2-3 hét múlva.
2019. ápr. 4. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
igen,ahogy az első írja
2019. ápr. 4. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Valós lehet ez a 4hetes és 1napos terhesség!?
2019. ápr. 4. 08:12
 4/7 anonim ***** válasza:
elv.,igen. mivel ha már késik 4 hetes terhességről beszélünk :)
2019. ápr. 4. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Vegyek a gyógyszertárba valamilyen terhes vitamint vagy majd elég ha nogyogyszhoz megyek és vele megbeszelem?
2019. ápr. 4. 08:21
 6/7 anonim ***** válasza:

Én már babatervezéskor is szedtem, femibiont, vagy femibaby-t

De ha gondolod megbeszélheted a nőgyógyásszal majd

a vitamin azért ártani nem árthat:)

2019. ápr. 4. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Basszus hogy ehhez is aplikacio kell,? Igen, amúgy valószínűleg igazat mond az aplikacio mert ha kimaradt az azt jelenti hogy a havi ciklusod végére értél. A mondatban ott van hogy havi. 1 hónap meg 4 hét mifelénk. De ezt kiszamolni applikácio kell....
2019. ápr. 11. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!