Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha ma kellett volna megjönnie,...

Ha ma kellett volna megjönnie, ébredési hő 37,1, de a terhességi teszt egyértelműen negatív, merjek még reménykedni?

Figyelt kérdés
Hőgörbét nem vezetek, csak ma reggel néztem egy ébredési hőt. Tegnap reggel teszteltem először, ma másodszor, mindkettő egyértelmű negatív. 29 naposak a ciklusaim, ovu 17. napon volt (nagy valószínűséggel, mivel erről a hónapról nincs hőgörbe, így csak "érzés" alapján mondom.) Tüneteim vannak, jobb petefészkem szúr, nem is kicsit, de ez akár felfázás is lehet. A mai ébredési hő értékébe még egy picit kapaszkodom, de a nega teszt eléggé elveszi a reményt... Járt hasonlóan valaki és végül pozitív volt az eredmény? (Tudom, mindenki más és más, úgy ahogy minden terhesség is, csak jólesne most erről beszélgetni).
2019. márc. 7. 10:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ha ma kellett volna megjönnie, akkor még meg is jöhet!
2019. márc. 7. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
elvileg így van. viszont korábbról van hőgörbi tapasztalatom, nekem általában a mensi napján leesik az ébredési hő, nem is kicsit. ezért szinte biztosra mondom, hogy ma nem lesz vérzés.
2019. márc. 7. 11:56
 3/12 anonim ***** válasza:
Na megjött vagy még vársz? Ha 17én volt ovu, akkor már tuti biztosat mutatna a teszt... lehet később volt, nem?
2019. márc. 8. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
nincs itthon tesztem, így várok...
2019. márc. 8. 15:02
 5/12 A kérdező kommentje:
nem 17.-én, hanem a 17. ciklusnapomon!
2019. márc. 8. 15:02
 6/12 anonim ***** válasza:
Áá értem, bocs, nem néztem a ciklus hosszt. Akkor még lehet korai, hiszen 12-3 nap. Van akinek jovaal mensi elmaradása után mutatja... akkor még nincs meg :) szoritok, de szerintem már ellöhetsz még egyet, lassan mutatnia kell :)
2019. márc. 8. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Már nincs itthon teszt, így nincs csábítás. Hétfőn beszerzek egyet, ha addig sem jön meg.
2019. márc. 9. 16:30
 8/12 anonim ***** válasza:
Majd írd meg mi lett! (Előző voltam) :)
2019. márc. 9. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Rendben. Tegnap még a hőm fent volt, ma sajnos elfelejtettem mérni. holnap csinálok egy tesztet, akkor minden kiderül. :)
2019. márc. 11. 08:32
 10/12 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok.

Az jó, nekem még van pár napom 😂😂

Várom majd az eredményt 😉

2019. márc. 11. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!