Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek reménykedhetek?

Szerintetek reménykedhetek?

Figyelt kérdés
5 nap múlva lenne a menstruációm, viszont pár napja elkezdett fájni a mellem, egyre érzékenyebb, olyan érzésem van mintha még fog a jönni folyamatosanszaladok a mosdóba mert azt hiszem hogy megjött, görcsöl néha a hasam lent mint mikor beteg vagyok,illetve a fejem is fajdogal néha, meg rettentően sokat képed vagyok aludni. Szerintetek ez utalhat arra hogy összejött a baba? Vagy inkább arra hogy hamarabb meg fog jönni, mert nekem a pms tünetek maximum 1 2 nappal a menstruációm előtt vannak.
2020. febr. 27. 11:08
 1/5 A kérdező kommentje:
Kimaradt hogy van sűrű fehér folyasom is ez nem tudom mitől lehet és ezenkívül iszonyatosan viszketnek a mellbimboim
2020. febr. 27. 11:15
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Őszintén? Ez kétesélyes, mint mindenkinél.

Teszt még korai lenne.

2020. febr. 27. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ebből bármi lehet. Nekem pozitív teszt előtt ugyanúgy voltak pms tüneteim.
2020. febr. 27. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
A kimaradt menzesz előtt NINCSENEK terhes tünetek. Kénytelen leszel türelmesen várni.
2020. febr. 27. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Így van, bármi lehet, ebből semmit sem lehet megjósolni. Bár az én esetemben amikor nem lettem terhes, mindig egy rakás fura tünetem volt, amikor meg végül terhes lettem, egyáltalán semmi tünet nem jött, pedig akkor is figyeltem ám magam nagy erőkkel.
2020. febr. 27. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!