Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van-e valakinek olyan tapaszta...

Van-e valakinek olyan tapasztalata, hogy akkor sikerült teherbe esnie mikor életmòdot váltott? (Egészséges táplálkozás, cukor csökkentése, szénhidrát csökkentése stb)

Figyelt kérdés
2020. febr. 28. 14:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Ülőmunkát végeztem,végzek.2 évig próbálkoztunk a babával, másfél év után váltottam életmódot, több mozgás és egészségesebb táplálkozás.Nem mondom, hogy önmagában csak ez segített, de fél évvel később terhes lettem úgyhogy szerintem belejátszott ez is.
2020. febr. 28. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mivel kiderült az IR muszáj voltam dietázni és gyógyszert szedni. Harmadik hónapban terhes is maradtam.
2020. febr. 28. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nálam így volt. Jobban odafigyeltem az étkezésre és napi szinten sportoltam.
2020. febr. 28. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Amikor megszűnt a stressz, akkor sikerült, addig nem.


Szerintem a stresszes életmód, negatív környezeti hatások, rossz munkahely miatt nem esnek azok teherbe, akik nagyon szeretnének gyereket, de nem sikerült nekik és amúgy egészségesek.


Volt kolleganőméknek 7 (!) év alatt sem jött a baba, mert olyanok voltak a körülmények és a 3 műszak sem kedvezett nekik.

2020. febr. 28. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem konkrétan a nőgyógyászom mondta , életmódváltás és edzés , hozzá teszem abszolút nem vagyok túlsúlyos 😅 viszont 3 hét alatt így hogy figyelek az edzés és az életmód ( rengeteg mindenen változtattam ) lement 3,5 kg !

3 x spontán terheségeim voltak , abból kettő meg született , harmadik pedig lelkileg nem is tudtam feldolgozni és most lesz átjárhatósági illetve már stimulálnak !

2020. febr. 28. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!