Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Reménykedhetek, hogy ebből...

Reménykedhetek, hogy ebből pozitív lesz pár nap múlva?

Figyelt kérdés

[link]



4 napja késik.


2020. márc. 1. 08:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Valamit mintha látnék de nagyon kétesélyes. Ha később volt ovud van esély. Drukkolok :)
2020. márc. 1. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
54%
Látom mit látsz de 4 nap késéssel nem ilyennek kellene lennie ha terhes vagy.
2020. márc. 1. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
52%

Ezzel ellenkeznék. Ha később volt a peteérés akkor később fog pozit mutatni, ez a 4 nap késéssel már kellene látni mondta nem mindig állja meg a helyét.


Én ezt a fajta tesztet pl kifejezetten utálom, mert akkor is ilyen semmilyen volt mikor más márkájú teszt egyértelmű pozitív volt. Egy Facellet próbálj meg pár nap múlva.


Egyébként, nekem pl 9 nap késéssel lett olyan halvány pozitív hogy itt gykn mondták ez tuti negatív és nem lehet terhesség ennyi késéssel.. Ennek ellenére ma lett 16 hónapos a kisfiam :) mint kiderült később, nem a 14. Napon volt a pem hanem a 26. Napon. ezért mondom, ha később volt a pe akkor később lesz pozi is.

2020. márc. 1. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat :)

Az lemaradt , hogy ez 25ös teszt, nem tudom számít-e bármit is

2020. márc. 1. 08:57
 5/11 anonim ***** válasza:
Szerintem ha teheted holnap ismételj egy 10es predictor earlyvel, nekem az még sose hazudott :)
2020. márc. 1. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Ha rendszeres ciklusod kizárt, hogy 4 nap késésnél ne legyen pozi teszted, ha terhes vagy....ha viszont néha 28 néha 32 napos akkor még lehet reménykedni. Egyébként ezen még extrahalványan se látszik semmmi.


Türelem, amíg nem jön meg bármi lehet.

2020. márc. 1. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
25-26-27 naposak a ciklusaim ,ma van a 29.nap!
2020. márc. 1. 12:36
 8/11 anonim ***** válasza:
Nekem 5 nap után volt negatív, elkönyveltem, hogy nincs baba. Rá 3 nappal predictor early halvány negatív. Nagyon későn fogant, végig kisebb volt, korrigálták a heteket. Ma már 4 hónapos nagyfiú.
2020. márc. 1. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Utolsó! Milyen az a halvány negatív?! 😂😂😂
2020. márc. 1. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ha 27 napos lett volna a ciklusod, akkor 2 napja késik...van még remény. Ilyenkor a leghosszabb ciklust kell alapul venni, hogy biztos legyen a teszt.
2020. márc. 1. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!