Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek még terhes? Kinek...

Zsuzsika86 kérdése:

Lehetek még terhes? Kinek mikor lett pozitív a terhességi teszt? Reménykedhetek még, vagy ez a vonat már elment? Ismételjek vagy várjak még az újabb tesztelésel?

Figyelt kérdés

A ciklusaim 33 naposak, és mindig 19.nap van ovuláció. Azaz jan.4-én és mi aznap reggel "akcióztunk".Január 19-én kellett volna megjönnei a három havi szabályos ciklus adatai alapján. 4 terhességi tesztet ellőttem, mind a négy nega. Köztük a CB Digit is.Full nega.

Egyik barátnőmnek 10.nap, másiknak 14. nap lett két csíkos.

Nagyon várnám a két csíkot.

Arra is gondoltam, kérek beutalót laborba hcg vérvételre. Anno Anyunak se mutatta ki egyik se, hanem vérvételből derült ki, hogy lettünk Tesómmal.

Jah és ma van 7 napja és késik, és reggeli elsőből teszteltem mindig, ez is csont negatív.


2017. jan. 26. 10:46
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:

Jah. Kihagytam, hogy a

Legutóbbi mensim: 2016.12.17-én volt. Ez az első nap. Barátnőim pedig a nem várt után 10 és14. Nap teszteltek először pozitívat.

2017. jan. 26. 10:53
 2/18 Kérdésekzöme ***** válasza:

Szia!


Szerintem már ki kellett volna mutatnia a tesztnek, de ha napokon belül nem jön meg akkor tessék nőgyógyászhoz menni. Akár hívd fel a nőgyógyászod hogy ez a helyzet és ha szükségesnek tartja akkor úgy is be fog hívni.

2017. jan. 26. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Nem tudom, nálam, akárhányszor elkezdtünk babát projektelni (2 gyerek, össz 10 hónap), mindig össze-vissza lett a ciklusom (nem szedtem gyógyszert előtte sem), elkezdett késni, volt, hogy kimaradt, mindig beleéltem magam, sőt volt olyan is, hogy két hétig véreztem, de a teszt mindig negatív lett és a nőgyógy sem látott semmit. És végül mindig olyankor sikerült, mire ezt megszoktam és nem figyeltem magam.
2017. jan. 26. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Jah kihagytam, hogy volt rózsaszín maszatka a bugyimon 11-én, a melleim meg feszülnek, fájnak a kimaradás napja óta (jan.19)

A 3-as válaszolótól kérdezném, hogy akkor mikor tudtad meg, hogy babát vársz? Illetve van értelme elmenni vérvételre, hogy kiderüljön, hogy van e hcg hormon kiválasztódás?

2017. jan. 26. 11:41
 5/18 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenképp érdemes elmenni a nőgyógyászhoz, ha tudni szeretnéd, nálad mi a helyzet. Én végül mindkétszer csak úgy voltam vele, hogy ááá biztos megjön, mert fájt a hasam, aztán azon kaptam magam, hogy már 2 napja hiába hordok betétet - és akkor pozitív is lett a teszt.
2017. jan. 26. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Szerintem mindenképp érdemes elmenni a nőgyógyászhoz, ha tudni szeretnéd, nálad mi a helyzet. Ha magánba mész, valószínűleg először ultrahanggal keresgélnének, és általában a mai gépekkel már 4 hetesen azért lehet látni, ha gyanú van, 5 hetesen meg már biztosan, de gondolom, ha nincs is semmi látnivaló, mégis kéred, csak elküldenek vérvételre is.

Én végül mindkétszer csak úgy voltam vele, hogy ááá már nem is tudom, hogy számoljam, de biztos megjön, mert fáj a hasam, aztán azon kaptam magam, hogy már 2 napja hiába hordok betétet - és akkor pozitív is lett a teszt. Egyéb tüneteim csak utána jöttek, de hát ez teljesen egyéni lehet.

2017. jan. 26. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Szia !


A minap tudtam meg hogy terhes vagyok. 8!! hetes ! ...

rendszertelen a ciklusom . az elmúlt 2 hünapban egyszer volt mensim, az is 2-3 napos volt, és jóval másabb is volt, de nem foglalkoztam igazán vele, mivel tudom hogy nálam ciklus bajok vannak. be tudtam annak ! más miatt mentem dokihoz ahol kiderült, hogy terhes vagyok! csináltam tesztet, de olyan halovány volt hogy inkább negatívnak vettem...


Ma reggel is csináltam tesztet, az is halovány volt. Erősen néznem kellett.


Dokim azt mondta, ritka ugyan de előfordul hogy a HCG nem választódik ki a vizeletben ... ezmiatt a teszt nem mutatja ! Na nálam ez volt ! :)

2017. jan. 26. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Szia! Elvileg ki kellene mutatnia már a tesztnek, de ha még pár napig nem jön meg, mindenképp menj nőgyógyászhoz. Nővéremnek nem mutatta egyik teszt sem 10 nap után, mégis terhes volt. Fogalmam sincs hogy lehetséges, de van ilyen ritkán. Ha meg nem terhesség, akkor is nézesd meg, miért késik.
2017. jan. 26. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek a választ. Voltam a körzeti dokimnál. Nagyon cuki volt, hogy nem küldött el...tudjátok hova...Mondtam neki mi a szitu. Azt mondta, ha még egy hét múlva nem jelentkezik a vérzés, hívjam fel a nődokim, és ha terhességet lát, úgyis elküld vérvételre. Na, ha terhes leszek, viszek neki egy milkát:P. A 7-es tiszta szívől gratulálok! :) Én is szeretném már a Kismamák táborát erősíteni. Könyörgöm, 30 vagyok, ketyeg a biológiai órám. Férjem is nyugodt lenne már, ha tudná, hogy sikerült.:)
2017. jan. 26. 21:01
 10/18 A kérdező kommentje:
Az a helyzet, hogy kértem időpontot a Nőgyógyászatra. Ha megjön, megjön, ha nem, akkor kiderül, hogy van e Bana vagy nincs. Nincs több teszt, nincs több stressz.Azért van tartalékba egy Facelle csik, hátha kimutatja Febr.3-ÁN. Akkor lesz két hete, hogy késik.
2017. jan. 27. 11:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!