Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha nem vagyok terhes miert...

Ha nem vagyok terhes miert erzek mozgasokat a hasamban? Tobb vizsgalat is negativ menszeszeltem noriel fogamzasgatlot szedek megis erzem, miert?

Figyelt kérdés
2020. márc. 2. 10:22
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet, hogy bélmozgást érzel?
2020. márc. 2. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Nem tudom de eleg ijeszto

Neha meg ilyen luktetest erzek

2020. márc. 2. 10:35
 3/8 anonim ***** válasza:
91%
Azért mert pszichés zavaraid vannak. Fordulj pszichiáterhez.
2020. márc. 2. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szerintem is bélmozgás.

Vagy csak annyira félsz a terhességtől, hogy képzelődsz.

2020. márc. 2. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Letezik a "fantom mazgatmozgas" jelenség, bar az inkabb mar szült nők körében.
2020. márc. 2. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
82%
Ha már szültél akkor igen érezhetsz hasonlót. Ha nem akkor pszichés problémád van, szakember kellene. Te vagy az aki hónapok óta azt hiszi, hogy minden ellenére terhes?! Fordulj orvoshoz, mert ez nem normális.
2020. márc. 2. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Ezt az érzést gyakran az aorta lüktetése okozza, ami nagyon sovány embereknél akár látható is a hasfalon keresztül. Többnyire ártalmatlan, de állhat a háttérben hasi aortaaneurizma(körülírt értágulat) is, ami már a hátba is kisugárzó, állandó fájdalommal jár. Egy egyszerű ultrahangos vizsgálattal meg lehet állapítani.
2020. márc. 2. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én nem vagyok terhes , de már voltam...

Tudom milyen a gyereknek és a beleknek a mozgása. Kb ugyan az!! És van hogy szemmel is látható a lüktetés! Ez szerintem teljesen normális. Nem kell ezen stresszelni. .

2020. márc. 3. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!