Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Menstruáció előtt 4 nappal...

Menstruáció előtt 4 nappal enyhe vérzés, baba?

Figyelt kérdés
4nappal a nem várt előtt törlésnél enyhe piros volt a papir, beágyazódás lehet? Sose szokott ennyivel hamarabb megjönni, mindig pontos vagy egy napot ràhúz.
2020. márc. 2. 10:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Inkább tartom valószínűnek, hogy meg fog jönni. Baba tervezés idején meg szokott változni a ciklus hossza, nekem is mindig előbb jött meg, mint szokott, holott előtte mindig szinte napra pontos volt.
2020. márc. 2. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
65%
Megjön a menzeszed. A barnázás hormon probléma, olyan meg még mondig nincs hogy beágyazódási vérzés nem győzöm hangsúlyozni!
2020. márc. 2. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
43%

De van. Nekem is volt .

Az első babámnál amikor még nem tudtam hogy terhes vagyok. Az akkor még várt menzeszem előtt volt egy rozsda barna színű pecsételő vérzésem. Azt hittem megfog jönni. De nem . Eltelt egy hét , még mindig nem. Tesztet nem csináltam, igazából gőzöm sincs, hogy miért. Na mindegy. Meg uh.-zott és ott 7 hetes terhes voltam. Meglepődtem NAGYON!🙂

Most eltelt 6 év. Újra baba projekt van. Múlthéten pénteken ismét volt ilyen pecsételő vérzésem,de csak egy két csepp, és el is múlt. Ez volt a menzeszem előtt 4 nappal. Egész hétvégén fáradt voltam,és folyton eszek,ami rám abszolút nem jellemző. Nos mára nem várom a ciklus naptáram szerint,de nem is jött meg , érzem az alhasi szúrkát már napok óta , most is van ,de nem olyan mint mielőtt megjön. Most vettem tesztet,de nega lett. Valamiért úgy érzem nem szabad fel adnom ,mert ilyen pecsételő vérzés,és ilyen szurkálás nem szokott lenni, inkább görcsöket szoktam érezni. Szóval holnap vagy holnapután meg ismétlem a tesztet.

2020. márc. 2. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!