Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 13 hetes terhes vagyok,...

13 hetes terhes vagyok, előjáték után észre vettem, hogy vérzek, nem görcsölök, nem fáj semmim, csak akkor utána véreztem. Megsérthette a párom a hüvely falát, ugye nem vetélhetek ettől?

Figyelt kérdés
2011. szept. 18. 00:22
 1/6 anonim ***** válasza:
53%

Szia nekem a védőnő azt mondta hogy a méhszáj is puhábbá válik a terhesség során és ez előfordul kicsit pihentesd magad.

Nekem a rákszűrés után volt ilyen meg amikor együt voltunk utána.

Egyépként neked látszik már a hasad?

Csak óvatosan:-)

2011. szept. 18. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod!Mennyire véreztél?Utána olvastam és akinek van méhszájsebe annál is előfordulhat a vérzés és nekem sajnos van:(.

Már látszik a pocakom,nem olyan nagyon feltűnő de már kerekedik!:)

Te hány hetes vagy?

2011. szept. 18. 09:29
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia én holnap 10 hetes vagyok.

Nem olyan nagyon de elég volt hogy én is meg ilyedjek egy picit.


Jó babavárást:-)

2011. szept. 18. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
nekem volt 9hetesen és 28héten is,szex után.A méhszájon levő hajszálerek pattannak el.Pihizz, és ne rakja be teljesen,ill kiskanál pózban csináljátok.32km
2011. szept. 18. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

nekem is volt ilyen, egyből mentünk a kórházba. a méhlepényemből levált egy kisebb darab, befektettek pár napra majd 2 hónapig otthon is feküdnöm kellett.

szerintem nézesd meg magad

2011. szept. 18. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Minden vérzésnél a terhesség alatt orvosi vizit és soron kívüli UH ajánlott. A szexet hanyagoljátok egy darabig!
2011. szept. 18. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!