Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Más is meszelt, kaparta a...

Más is meszelt, kaparta a falat amikor terhes volt?

Figyelt kérdés
Máma anyám régi házát meszeltük és hát elég dohos volt.Most meg úgy mar a torkom és a nyelő csövem hogy nem igaz.Mindjárt sírok mert félek , hogy ezzel ártottam a picinek.27+6hkm

2017. aug. 11. 22:02
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
82%
Miért nem tettél a szádra egy maszkot? Belélegezni a penészspórákat nem valami jó ötlet volt!
2017. aug. 11. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
66%
Hát nem volt jó dolog!
2017. aug. 11. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
66%
Utolag mar lehet sirni, kozben nemjutott eszedbe?
2017. aug. 11. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
azért nem kell ilyen bunkó stílusban írni.én is tudom hogy egy nagy barom vagyok, nem kell még tetőzni
2017. aug. 11. 22:32
 5/17 anonim ***** válasza:
0%
Igyál egy kis tejet,hátha jobb lesz. Talán mérgezésnél is azt szoktak itatni,bár nem mondom biztosra.
2017. aug. 11. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
56%
Nem gondolnam,hogy bármi bajod lesz tőle...amúgy igen-kapartam en is a falat es festettem terhesen..a sok belelegzett portol kapar a torkod,legkozelebb hasznalj maszkot...
2017. aug. 11. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
39%
Maszkban voltam végig, de még gletteltem és csiszoltam is 30 hetesen. Elvileg ahhoz, hogy a babának baja legyen, nagyon komoly mérget kéne belélegezned, egy kis por, doh meg ragasztó nem árthat, csak te leszel tőle kényelmetlenül. Ha nem vagy jobban, akkor azért menj el dokihoz.
2017. aug. 12. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
40%

Mi is azt csinaljuk 3 hete, nem lesz semmi bajod, se egy kis portol, se egy kis mesztol, se egy kis penesztol. :)

Orvos-hazaspar vagyunk, tehat dugig vagyunk maszkkal, de eszebe sem jutott feltenni, annyira nem kap benne az ember levegot meg nyugalmi allapotban sem, nem hogy fizikai munka vegzese kozben. :D

A ferjem csiszolasnal felveszi, de engem az ajulas kerulget benne meg a munkahelyen is igy terhesen.

2017. aug. 12. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat, most már megnyugodtam.Végig sírtam az estét , hogy most miattam lesz beteg a pici. :(
2017. aug. 12. 07:12
 10/17 p.szabina1223 ***** válasza:
Nyugi, valószínűleg nem lesz semmi bajod, mondjuk a penész tényleg nem jó, még nem terhesen sem. Mi festettünk, mikor terhes voltam, nem lett semmi bajom. Nyugodj meg és próbáld kerülni az ilyen dohos helyeket.
2017. aug. 12. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!