Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megéri két gyerek közt visszam...

Megéri két gyerek közt visszamenni dolgozni?

Figyelt kérdés

Van értelme egy évre visszamenni mondjuk? Nektek mik az érveitek, ellenérveitek?

Én még nem tudták eldönteni. Az első terhességem nagyon problémás volt, de amennyit tudtam dolgoztam, viszont ha mellé még egy nagyobb gyerek is itt lett volna, nem hiszem, hogy bírtam volna. Emiatt nem tudom mennyi értelme visszamenni. Ugyanakkor biztos jót tenne a szellemi kihívás. Ti hogyan döntöttetek és mik alapján?


2020. márc. 3. 14:55
 1/8 anonim ***** válasza:
96%
Nekem megérte. Muszáj volt kicsit emberek közé mennem, nehez volt a nagyfiam. 1,5 évet dolgoztam, mielott eljöttem a kicsivel es jo döntes volt a majd 6 év nekünk is, és a nagyfiunknak is.
2020. márc. 3. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
82%

Igaz, még csak terv, de én vissza akarok menni.


Anyagilag akkor is jól járnék, ha Gyed alatt lennék terhes, mert ugye most jár gyed mellett a tappenz(maxot kapnám) , csed.


Viszont területi vezetői pozibol jöttem el, ha visszamegyek akkor vállalnom kell a k@ki részt is: 8 óra meló (+2 utazás) , elhuzodhato meeting, 0-24 telefonos készenlét, vidékre járás.


Ettol függetlenül úgy gondolom, nem tudnék 4 évet itthon lenni egyhuzamban,két kicsivel.

Meg csak féléves a lányom, de érzem hogy tompulok, pedig nézek filmet angolul, járunk felnőtt társaságba stb.


Szóval a terv, hogy 2 evesen megy bölcsibe, aztán kB 1 évet dolgozom és tesó.


Persze ember tervez... :D

2020. márc. 3. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
73%

Én nem szeretnék, messze dolgozom, plusz a munkám olyan, hogy egy klienskört kell kièpíteni. A szülés előttiek ugye másokhoz kerültek. Az első terhességem nagyon nehéz volt. Itthon is sok a munka.


Szóval be kellene vigyem 6ra a bölcsibe a kislányt, hogy beérjek időben, nem is érnék érte haza időben, erre kellene vkit fogadni, hogy elhozza, megkapnám mondjuk este 7-kor a rám teljesen kiéhezett 2 évest egy munkanappal és 3 óra bkv-vel möhöttem, előttem a házimunkával...

2020. márc. 3. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Attól függ, mekkora korkülönbséggel szeretnék vállalni a 2. gyereket. Ha legalább 3-4 év, akkor érdemes visszamenni. Én például max 2 év korkülönbséggel szeretném bevállalni a 2. gyereket, így ilyen esetben nem lenne értelme visszamenni dolgozni.
2020. márc. 3. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
52%
Nem mentem vissza főként az akkori munkám miatt. Nagy projekteken dolgoztam, ezek 1-1,5 évesek. Visszamenni egy már folyó munkára és eljönni a következő lezárása előtt nem lett volna célszerű. Nem csak a munkáltatóknál, de magammal is jól kitiltaná volna.
2020. márc. 3. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
90%
Visszamentem, mi nagyobb korkülönbséget terveztünk, szóba se jött, hogy ne menjek vissza, nekem se fordult meg a fejemben. Meg szeretek is dolgozni.
2020. márc. 3. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én terveztem visszamenni, de közölték, hogy nem várnak.

Így nem kockáztattam meg, hogy elküldjenek és másik munkahelyről túl hamar menjek szülni.

Végül inkább tanulni tervezek, hogy felnőtt emberek között legyek.

2020. márc. 3. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
1 évre pl nem, az kicsit kiszuras lenne a kollégákkal szembe. Épp újra strukturálnánk mindent mire le is lépnék. De ez pozíció függő. Ha nem olyan a munkád aminek a folyamatai másokra is épül miért ne? De nekem együtt kell dolgoznom a penzuggyel, a payrollal, a termelés tervezéssel. 2-3 évre persze.
2020. márc. 3. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!