Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Azokhoz szól a kérdésem, akik...

Azokhoz szól a kérdésem, akik sürgősségi császárral szültek?

Figyelt kérdés

Nos,van egy 2 éves kisfiam,aki sürgősségi császárral született mert 36 óra vajúdás után leszakadt a placenta.

Kérdésem az lenne,hogy ilyen előzményekkel ti vállalnátok kistesót?

Férjemmel egyre többször felmerül ez a téma,de én nagyon félek.



##sürgösségi ##kistesó
2020. márc. 4. 15:34
 1/6 anonim ***** válasza:
78%

Mit mond az orvos, milyen kockázata van az előző miatt?

Vagy csak lelkileg vagy bizonytalan? Ajánlom a Császárvonal támogatói csoportot a Fb-on.

2020. márc. 4. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem is inkább orvossal konzultálj! Nem hinném, hogy a másik babánál is baj lenne, inkább szerintem csak a rossz élmény miatt vagy így. Én is sürgősségi császárral szültem, más okból, de én is félek a másodikkal, ugyanakkor tudom, hogy az első babám is jó kezekben volt, egészséges, így nem sok félnivalóm van, csak fejben még nem szedtem össze magam hozzá.
2020. márc. 4. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
3 vbac babám született az első 42 órás vajúdás, majd sürg. császár után. 😊
2020. márc. 4. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Igen,lelkileg szerintem még nem épültem fel teljesen.Vágyom én is még egy babára,de félek ha ismételten valami probléma lesz nehogy ott maradjunk most mindketten.

Kisfiam apgárja is nagyon rossz let 4/7,de hála semmi következménye nem lett.

Nektek könnyen összejött a kistesó?

Amugy jövök héten van időpontom az orvoshoz,mert mostanában mintha fájna a császárom.

2020. márc. 4. 16:11
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia! Én kisfiam is sürgősségi császárral született, neki is rossz volt az apgár értéke. Nekem 4,5évbe telt feldolgozni, most vagyunk a tesó projekten, ez az első próbálkozós hónapunk :) ha lelkileg rendben érzed magad, akkor nyugodtan vágjatok bele.
2020. márc. 5. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Igen ezt elég nehéz feldolgozni.

Sok sikert nektek !

2020. márc. 5. 13:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!