Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hányadik hónapban sikerült...

Hányadik hónapban sikerült Nektek a baba?! Akit zavar a kérdés, bele se lépjen!

Figyelt kérdés

Tudom, ezerszer feltett kérdés, és google mindent tud, de engem a friss élménybeszámolók érdekelnének!, köszönöm ha írtok...

Üdv, egy elkeseredett 6. Hónapja (tudom nem olyan vészes idő, de én már padlón vagyok) próbálkozó nő!


2020. márc. 6. 16:50
1 2 3 4 5
 31/44 anonim ***** válasza:
2,5 év - végül lombik
2020. márc. 6. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/44 anonim ***** válasza:
Mi már 9 hónapja próbálkozunk ... egyenlőre várok ... ma kellett volna megjönnie, de nem jött. Mondjuk ez nem jelent semmit. Ma folyton görcsöltem, szerintem holnap megjön :(
2020. márc. 6. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/44 anonim ***** válasza:

Első gyerek a második hónapra összejött, a kistestvér 8 hónapja várat magára.... Én most a méhpempőt kezdtem el szedni, mert közvetlen közelemben is dicsekedtek már, hogy ezzel első hónapra összejött - az x hónap sikertelen után.

Kiváncsi vagyok... 😄

2020. márc. 6. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/44 anonim ***** válasza:
2017 szeptemberében leraktam a fog. Gatlot, 2018 májusban össze jött a baba de 7 hetesen elveteltem,majd 2018 októberében megint terhes lettem, 2019 júliusban született meg a kisfiam😊
2020. márc. 6. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/44 anonim ***** válasza:
Elsőre, ő hamar itt hagyott minket, ahogy betöltöttem az 5. hetet. Utána hál Istennek szintén elsőre sikerül. 🙏
2020. márc. 7. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/44 anonim ***** válasza:
Sikerült*
2020. márc. 7. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/44 anonim ***** válasza:
13 hónap, de még csak 7 hetes vagyok, reménykedek és imádkozom 😊
2020. márc. 7. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/44 A kérdező kommentje:
Wooow, nagyon nagyon köszönöm Nektek! Erőre kaptam, új hónap új remény 🥰🥰 A kötekedős “akassza fel magát” válaszolónak üzenem, hogy senki nem kérte, hogy erőltesse pötyögésre az ujjacskáit! Menj woodooo-zni inkább! ;)
2020. márc. 7. 09:50
 39/44 anonim ***** válasza:
En kivoltam attol, hogy mindenki azt mondja ilyenkor, hogy nem kell rafeszulni meg ilyesmi... persze amikor az ember ennyire vagyik valamire akkor konnyu ugy elengedni....VISZONT, en 15 honapja vartam a babara. Az utolso honapban mar feladtam...addig sem voltam a "meg meg se jott de mar 6 tesztet elottem" fajta..de nagyon vartunk ra. Aztan tavaly oktoberben ugy dontottem, hogy valtoztatok az eletemen. Amit a kesergesre forditottam, hogy nekunk miert nem es masoknak bezzeg miert jon ossze egybol azt az idot magamra forditottam. Uj hobbikat talaltam, a parommal elkezdtunk egyutt jarni edzeni. Jol ereztem magam, majd novemberben meg is fogant a kisbabank :) annyira nem is feszultem ra a dologra, hogy 4 nap kesesnel esett le, hogy nem jott meg aztan kb leugrott a 2 csik a tesztrol. A sokk miatt masfel oraig sirtam 😅 azota a 19.hetben vagyok. Sok sikert neked is kedves kerdezo!! :)
2020. márc. 7. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/44 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó válaszoló! Köszönöm, hogy megosztottad velem! Pontosan így érzem én is, csak el kell jöjjön az a pont, hogy “ne gorcsoljek rá” 🥰🥰🥰🥰
2020. márc. 7. 11:01
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!