Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hányadik hónapban sikerült...

Hányadik hónapban sikerült Nektek a baba?! Akit zavar a kérdés, bele se lépjen!

Figyelt kérdés

Tudom, ezerszer feltett kérdés, és google mindent tud, de engem a friss élménybeszámolók érdekelnének!, köszönöm ha írtok...

Üdv, egy elkeseredett 6. Hónapja (tudom nem olyan vészes idő, de én már padlón vagyok) próbálkozó nő!


2020. márc. 6. 16:50
1 2 3 4 5
 41/44 anonim ***** válasza:
Ugy legyen! 💕
2020. márc. 7. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/44 anonim ***** válasza:

Bár tudom a kérdésed a sikerre vonatkozik de azért leírom hogy nekünk ez a 9. próbálkozási hónap és még nem jött össze..én megértelek, a 6.hónap után kezdtem el én is elkeseredni..:( azóta már 3 emberről is kiderült, hogy terhes körülöttem, ráadásul mindegyiknek szinte elsőre összejött.

Nem könnyű, de én mindig próbálok arra gondolni, hogy talán még nem készültünk fel rá, és majd biztosan jön amikor jönnie kell.

Drukkolok nektek is..:! :)

Amúgy férfiaknak sem árt a vitamin.

A párom 3 hónapig folandrol ivott.

Talán most majd megprbálkozunk máik vitaminnal nála hátha.

2020. márc. 7. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/44 A kérdező kommentje:

Köszönöm utolsó! :) Igen... most kezd már jobban hergelni a dolog. 31 évesek vagyunk, eddig a kutya nem kérdezte meg, hogy miert nincs még gyerek, de mióta próbálkozunk, mintha tábla lenne rajtam amire rá van írva: gyerekkel probalkozunk, és mindenki kérdezgeti... nem kellemes.... páromnak épp most rendeltem meg egy férfivitamint, mondjuk ő multivitamint eddig is szedett.

9 hónap, igen az se semmi, de osztom a véleményed, miszerint jön amikor jönni akar❤️

2020. márc. 7. 19:31
 44/44 anonim ***** válasza:
Én 2018 decemberében hagytam abba a fogamzásgátlót (volina). Tehát januárban már nem szedtem. Márciusban kezdtünk neki a dolognak, és már akkor terhes is lettem. A dokim is meglepődött, mivel előtte 10évig szedtem tablettát. De úgy álltunk a dologhoz, hogy 'biztos nem leszek rögtön terhes'. Még a házunk sem volt teljesen készen. :D
2020. márc. 7. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!