Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kimaradt menstruáció negatív...

Kimaradt menstruáció negatív teszt?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Utolsó menstruációm január 30-án volt,ciklusaim átlagban 30/31 naposak.Parommal 2szer voltunk együtt(külföldön dolgozik),14-én pharmatex +megszakítás,24-pharmatex és nem volt megszakítás.Peteérésem 16-a körül szokott lenni.Fogamzasgátlót nem szedhetek korábbi betegségem miatt.

Menstruációmnak múlt héten szombaton kellett volna megjönnie,tehát egy hete.Az utolsó aktustól számítva a 9/10/11/12.napon is csináltam (március 4/5/6/7)tesztet,mindegyik negatív.Folyamatosan gorcsolgetek,nehéz a hasam alja,de semmilyen más tünetem nincs.

Volt valakinél ilyen,hogy ennyit késik és nincs baba?12 nappal az együttlét után,már legalább halvány pozitív lenne a tesztem,nem?!

Fogyókúra bezavarhat a ciklusba?


2020. márc. 7. 06:19
 1/1 anonim válasza:
A fogyókúra mindenképpen hat az egész renceredre. De nem tartom valószínűnek, hogy terhes lennél, hiszen negatív teszt van a háttérben. Nyugodj meg, van ilyen hogy minden ok nélkül kimarad egy hónap. Majd márciusban megjön. Ha nem akkor menj eel orvoshoz. És védekezz.. Mert az a tuti
2020. márc. 7. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!