Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 25-èn volt az utolso . A...

25-èn volt az utolso . A fèrjemmel, ma 38 napja kèsik a menzeszem. Tesztet ma csinaltam negatìv. Màr le is tehetek ròla, h lessz baba ugye?

Figyelt kérdés
30-33 naposak a ciklusaim,az együttlètkor lehetett a pèm,mert fajt egesz nap a hasam.
2020. márc. 8. 12:06
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Meg csinaltam 2 db 10 tesztett es mind ketto halvàny pozitìv lett.mègis lehetsèges ☺ csak a kesoi ovulaciò miadt nem mutadta eddig...
2020. márc. 9. 10:24
 12/15 anonim ***** válasza:
De jó gratulálok!!!! Én is így vagyok kb, akkor még van reményem!! Felteszed a tesztet??
2020. márc. 9. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Probaltam lefotozni de nem tudtam szepen,h at idja a telom.de ha erosodik lefotozom.azert nekem jol el csuszott a pem.de csak jol ereztem.masodik kis csodank lenne ha Isten is ugy akarja. Szurkolok neked is
2020. márc. 9. 14:45
 14/15 anonim ***** válasza:
Köszi nekem is ugyanígy el van csúszva es 22-én voltunk utoljara együtt, de sztem 24-25 volt pe.. Én már lemondtam róla, csak még nem jött meg.. 4-re nem vártam.. Nálunk is második baba lenne :) és valami tüneted van?? Nekem semmi
2020. márc. 9. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Erzekeny a mellem meg neha faj a derekam,meg a labam.amiert furcsa volt nekem,h nekem menzi elott iszony hanyingerem volt mindig.es most nincs.
2020. márc. 9. 18:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!