Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Valóban terhes lennék?

Valóban terhes lennék?

Figyelt kérdés

Kb. fél éve abbahagytam a tabi szedését, májusig pontosan meg is jött 28 napra, akkor 38 napra jött meg, júniusban 32 napra, és most a 42. napon még semmi.

Párommal csak pettingeltünk, tehát konkrét behatolás nem történt, de már arra gondoltam, hogy talán a kezéről, ha be nem került valami, viszont a jul.19-dikei teszt negatív volt reggeli vizeletből.

Már nem tudok mire gondolni. Szerintetek?


2010. júl. 25. 08:16
 1/4 anonim ***** válasza:

Valószínűtlen, hogy a kezéről került be.

Nem lehet valami hormonzavar? Vegyél még egy tesztet, vagy menj nőgyógyászhoz.

2010. júl. 25. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem nem vagy terhes, ennek nagyon nagyon kicsi az esélye, más gond van amiért késik a menszeszed. Nem fáj a hasad , mert lehetez egy ciszta is.

Tuti, hogy nem terhesség, menj el nőgyógyászhoz!

2010. júl. 25. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ennyitől nem vagy terhes, vagy ha mégis, a teszt kimutatta volna!
2010. júl. 25. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat..holnap reggel munkába menet veszek tesztet, első vizelethez, ha az is negatív, akkor meg doki. Nem fáj a hasam, semmit nem érzek :(
2010. júl. 25. 18:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!