Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Most akkor mi van? Valoban...

Most akkor mi van? Valoban terhes lennék?

Figyelt kérdés
1.5 éve probálkozunk a harmadik babónál.Az elsőre 3 évet vártunk a második pikk-pakk összejött,most meg semmi.A terhességeim is mások voltak,nincs igazán összehasonlitási alapom,mert mig az elsőnél meg akartam halni a másodikat észre se vettem. Sajnos 3 honapja volt egy korai vetélésem. Most csak egy hét mulva kéne a nemvárt időpontnak lennie,de már megszokásból vettem tesztet. Ugy álltam hozzá,hogy ez most biztos negativ,hisz elég felvilágosult vagyok ahoz,hogy tudjam még korai. De a legnagyobb megdöbbenésemre megjelent egy nagyon halványka csik. Létezhet ,hogy valoban terhes vagyok,vagy lehet más oka is.
2009. júl. 15. 17:58
 1/2 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem irni,mig az előző terheségemnél már este 8kor aludni tudtam volna mostanába egyszerüen hajnali 2kor is még fent viribülök,pedig a házimunka és a 2 gyerek eléggé kifáraszt mégse tudok aludni. Rengeteget pisilek és a mellem is fáj.
2009. júl. 15. 18:02
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem igen :)
2009. júl. 15. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!