Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hátrahajló méh, alhasi fájdalom?

Hátrahajló méh, alhasi fájdalom?

Figyelt kérdés

Mára nem várom már tegnap vagy tegnapelőtt óta fáj az alhasam van amikor jobban van amikor meg éppen hogy. Arra már rájöttem hogy ha pisilni kell akkor jobban. De máskor is fáj nem csak akkor. A derekam majd be szakad.


Volt már így valaki....

Egy fiam már van, vele is már hátrahajló volt és fájt akkor is de akkor mintha később kezdet volna fájni (6hét kb).



2020. márc. 10. 12:43
 1/8 A kérdező kommentje:
Menzesz előtt sosem fáj, görcsölök stb.
2020. márc. 10. 12:51
 2/8 anonim ***** válasza:

Hatrahajlo mehem van de nem ereztem ilyet, sem terhesen, sem nem terhesen.

Van mar pozi teszted vagy azt varod h irjuk h huh tuti sikerult es baba van!?

2020. márc. 10. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Nem akarom azt hallani hogy Hu ha biztos baba. Hanem arra hogy aki így volt annak fájt e.

Amúgy nem akarok tesztelni meg várnék vele. Volt pár vetélésem(5hetesen de volt ami 8)

Na mindegy a lényeg a hátrahajló méh és a fájdalom hogy létezik e ilyen korán

2020. márc. 10. 13:33
 4/8 A kérdező kommentje:
Ja és a fiammal is majdnem 5 héten lett erős pozi tesztem szóval szerintem kivarom
2020. márc. 10. 13:34
 5/8 anonim ***** válasza:
A hátrahajló méh az olyan, mint hogy valakinek pisze orra van, másnak meg sasorra. Nem változik meg az alakja, terhesség után visszaáll az eredetire, és nem nehezíti a teherbeesést. Kb. a 12-13. hét körül billen előre. Ha az okozná a tüneteid, hogy hátrahajló, akkor meg inkább a végbeled fájna. De ettől még lehetsz terhes, vagy összeszedhettél valami húgyúti fertőzést, vagy akár mindkettő.
2020. márc. 10. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem is hátrahajló van, semmiben nem korlátozott, nem fájt jobban. Kihordtam 3 gyermeket vele.
2020. márc. 10. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Egy pár órája nekem sem fáj. De ugyan meg sem jött.

Közben találtam egy másik kérdést ott irtak többen is akiknek fájt....

2020. márc. 10. 18:42
 8/8 A kérdező kommentje:
Bocsánat egy kicsit gyorsan elküldtem ...akiknek fájt már az elejétől kb a 12.hétig
2020. márc. 10. 18:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!