Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés

Sziasztok.


Múlt hónapban. 10en volt még a menstruációm. 3 napig tartott. KB 20-22 környékén volt peteresem. Akkor védekezés nélkül szeretkeztunk a párommal.


Azóta alhasi fájdalmaim voltak.kb 2 3 napja pedig semmi csak a pisilés, és még hogy Sok mindent ennek egy sós chips után csoki stb. Előtte ezt nem tudtam úgy meg enni.


Ingerlekeny vagyok.


Irtó sokat kell járnom pisilni.


Fáj a derekam hátul kozeptajon.


3napig hőemelkedésem volt nem vagyok beteg.


Es fájt a fejem is.


A melbimboim érzékenyek.


Ezeket vettem észre magamon.

Tegnap csináltam tesztet reggel.

Egy xepil 25mlU/ml

De negatív lett. Pedig 18-19 nap telt el a peteeresem óta, és állítólag 12 nap után kimutatja.

Lehetséges hogy terhes vagyok csak még nme mutatja ki?ugyanis 7en kellett volna még jönni, utána számoltunk! Azaz 5napja késik.

Dolgozom ahol nem nagyon tudok sokszor kimenni mosdóba, ezért kB 3 4 óránként tampont teszek be hátha. Ma ilyen nagyon nagyon világos barna 3 4 kis 3mmnyi foltocska volt rajta, tegnap előtt pedig este ilyen nagyon nagyon halvány világos rózsaszín nagyobb folt. Mi lehet a gond? Vagy mit csináljak? Szombatig tervezek várni tesztel, ha addig sem jön meg akkor csinálok mindenképp, ha az is negatív forduljak orvoshoz? Tapasztalatokat, szeretnék kérni hogy valakivel volt már e ilyen, félek kicsit hogy mi lehet a baj.Előre is köszönöm a válaszokat!


Nagyon izgulok, és reménykedünk



2020. márc. 11. 17:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintebb később volt ovud és most fog majd megjönni.
2020. márc. 11. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Így van, ez pms.
2020. márc. 12. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Meg mindig nem jött meg. Mi lehet?
2020. márc. 14. 09:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!