Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Volt valaki hasonló helyzetben...

Volt valaki hasonló helyzetben? Mi volt a gond?

Figyelt kérdés
35-40 naposak a ciklusaim, hormon vérvételt már csináltak, pajzsmirigyem is megnézték minden rendben volt vele. Nem tudom mi lehet a baj, a nyáron még 31-32 napra jött meg, de már azt sem tartottam normálisnak. Ezért is volt a vérvétel, de mivel minden rendben volt, azt mondta az orvos, hogy ez még így normális. Viszont most már kezdek aggódni, hogy még hosszabb lett a ciklusom. Babát 1-2 éven belül szeretnék, de már most kicsit kétségbe vagyok esve, mindig is nagyon szerettem volna babát, és attól félek, hogy valami komoly baj van.
2020. jan. 5. 15:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Előre felesleges félni olyan dologtól, ami még meg sem történt, és nem is biztos, hogy meg fog. Hosszú ciklussal is teherbe lehet esni. Főleg úgy, hogy a hormonjaid rendben vannak. Annyi baj van az ember életében, felesleges magadnak még csinálni is, majd ha gyereket akartok, úgyis előkerül megint a téma.
2020. jan. 5. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!

Ez igaz, hogy nem kéne előre stresszelni. Csak nem értem, miért változott a ciklusom hossza, most is már a 36. Napon vagyok de még semmi jelét nem érzem a menstruációnak.

2020. jan. 5. 16:51
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem sosem volt pontos a ciklusom vagyis 30 és 40 nap között váltakozott, aztán beállt úgy 6hónapon keresztül 32 napra, elkezdtünk próbálkozni a babával és megint felborult, 31-36 nap közöttire, de a 4.próbálkozós hónapban összejött a baba, akkor ovu tesztet használtunk és ahogy az app átlagot számolt 33 napra jött ki és az ovuteszt szerint pont félidőben volt az ovu. Szóval nem fdltétlen jelent az rosszat, ha nem naprapontosan jön meg, én is azt hittem, hogy van valami bajom és, hogy sosem fogok teherbeesni, ehhez kéoest hamar sikerült, már most 15 hetes kismama vagyok :) Szóval fel a fejjel, ne aggódd túl :)
2020. jan. 5. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem életem során sokszor változott a ciklusom hossza. Amikor gimis voltam, 30-35 nap között volt, később szedtem fogamzásgátlót, akkor ugye adott a 28 nap, majd amikor abba hagytam, akkor lett 28-30, amikor a férjemmel elkezdtünk próbálkozni, akkor lett 26-28 fixen.
2020. jan. 5. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!