Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akik most tervezik a babat,...

Akik most tervezik a babat, halasztjatok a COVID miatt?

Figyelt kérdés
Mi is szeretnenk babat, nem szivesen tolnam, de nem tudom milyen allapotban lesz az egeszsegugy a kovetkezo honapokban. Kivancsi lennrk masok velemenyere.

2020. márc. 14. 08:37
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
69%
Én is így vagyok ezzel. Voltak egészségügyi problémaim és most végre vége és próbálkozhatunk. Félek, igen, de ha belegondolok, nagy hülyeség. Annyi mindent elkaphatunk így is és ha most halasztjuk utána más probléma lesz majd. Mindig jöhet valami. Mi próbálkozunk és ha jönni akar, akkor majd megoldunk mindent. Rengeteg kismama ismerősöm van most az első trimeszterben és hiszem, hogy minden rendben lesz. Néhányan otthon vannak ebben az időszakban. Én orvos vagyok, mindig ki vagyok téve mindenféle fertőzésnek, de úgy érzem, hogy ez most nem akadály. Ha sikerül és nagyon rossz lesz a helyzet akkor majd otthon maradok egy ideig.
2020. márc. 14. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
71%
Nem halasztjuk.
2020. márc. 14. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
77%

És aki már babát vár, mert előtte lett állapotos? Mint én például.

Ha babát terveznék most, ez miatt nem halasztanám máskorra. Én személy szerint nem vagyok megijedve, természetesen megteszek mindent, amit tudok, hogy ne legyek beteg. Szerencsére a terhességem felét már átvészeltem megbetegedés nélkül, még egy náthám sem volt.

Orvoshoz pedig nem kell olyan sűrűn szaladozni, havi egyszer megyek az orvosomhoz, akkor is autóval. Nyilván nem várakoznék a sok ember közt, de az egészségügy elérhető lesz továbbra is, szerintem.

2020. márc. 14. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
77%
Azért remélem 9 hónap alatt megoldódik a vírus kérdés. 😊
2020. márc. 14. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
73%
Mi nem halasztjuk.
2020. márc. 14. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
69%
Nem halasztjuk mi sem. 😊
2020. márc. 14. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
81%
Nem. Úgy vagyok vele, jön amikor jönnie kell. Amúgy lehet, már összejött, jövő héten kell(ene) megjönnie. És akkor már nincs visszaút, vírus ide, vírus oda.
2020. márc. 14. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
Nekunk raadasul osszejott mult honapban, de sajnos 5 hetesen elment, igy megjobban nem akarom halasztani....bezarkozni betudnek, inkabb attol felek, hogy nem jutok majd el egy uh-ra vagy vervetelre....
2020. márc. 14. 09:57
 9/25 anonim ***** válasza:
37%
Én elhalasztanám.
2020. márc. 14. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
44%
Én halasztanám. Heteken belül csak a legszükségesebb esetben fogunk tudni orvoshoz menni. Nem hiszem, hogy lesz kapacitás szűrővizsgálatokra, kontrollokra. Várnék néhány hetet, azon már nem múlik semmi és akkor látod hogyan alakul a helyzet.
2020. márc. 14. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!