Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van itt olyan anyuka, es...

Van itt olyan anyuka, es apuka akik most tervezik a kistesot, vagy az elso babat? Csak a kialakult helyzetre gondolok a vilagban.

Figyelt kérdés
Mert mi, most tervezzuk a kistesot,de neha felek, belegondolok, mi lesz ha rosszabbra fordul a helyzet... A velemenyekre vagyok kivancsi.
2015. nov. 20. 10:58
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
80%

Ne haragudj de az agyam eldobom az ilyen kérdésektől...

Emlékszel arra ,amikor világbéke volt?

Látod,én sem.

Kapcsold ki néha azt a rohadt facebookot meg tvt.Igazi agymosottak...

2015. nov. 20. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Tudom, tudom, reszben igazat adok. Csak hat ez azert most megis mas.
2015. nov. 20. 11:15
 3/24 anonim ***** válasza:
96%
Akkor egyáltalán minek szültél gyereket? Őt nem sajnálod, hogy erre a világra született? :D
2015. nov. 20. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
Na kezd is masfele terelodni a tema... Pont ez az,mindennel jobban szeretem.ot. Akkor ha a kérdésemre valaaszolnal, nalad ez nem lenne problema...
2015. nov. 20. 11:23
 5/24 anonim ***** válasza:
80%

Őszinte leszek, én sem értem ezeket a kérdéseket.

Eddig is volt minden. Terrortámadás, szeptember 11., iraki háború stb. Mégis mindenki, aki akart vállalt gyereket. Csak még 10 éve mondjuk kevesebb a face, és sokan nem is "tudtak" ezekről. Most sincs semmivel sem több baj, csak nagyobb visszhangot kap.

Nekem a kisebbik fiam 6 hetes, de egy percig nem agyalok ezeken.

2015. nov. 20. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszod. Segitett. Megprobalok nem agyalni en sem ezen.
2015. nov. 20. 11:46
 7/24 anonim ***** válasza:

Szia! En beteges felelemben eltem (nem ez miatt,hanem ugy minden miatt) 2 evig. A fiam 1 eves kora korul alakult ki,tulzotta valtak a felelmeim. A termeszetes anyai erzeseim kicsit jobban a felszinre tortek. Panikbeteg lettem..depresszios.. egy percet sem voltam hajlando egyedul tolteni sotetedessel. Tudtam,hogy valtoztatnom kell... belattam. De a pszihologus (aki jo is volt) 9000 ft-os oradijjal dolgozott igy hat kezembe vettek az iranyitast. Susan Jeffers -Alakitsd at a felelmeidet erove konyve libbentett. A parom teljesen mas beallitottsagu,o nem felt soha semmitol,laza,vagany... o nem ertette h mitol kell felnem mindig,en pedig irigyeltem amiert ilyen bator. Akkoriban azert nem akartam tesot a kisfismnak mert hogy eleg ot is megvedenem ha pl betornek.. Nagyon rossz korszak volt,pedig akkor meg se terrortamadas,se migrans helyzet nem volt. Az elsonek igaxa van. Hiradot,facet...mindent szamuzni kell az eletedbol.


Nos.. azota,hogy ezt a konyvet elolvastam,tokeletesen egyben vagyok agyilag. Tudom mit erzel,aterzem. Annyira nem erdekel mar,hogy mik tortennek korulottem,eddig is voltak/lesznek is dolgok.


Most 3 honapja babaprojecktben vagyunk,nem aggodom. Jovore masert aggodjak? Es azutan? :)

Olvasd el a konyvet! Ha idod engedi! Le lehet tolteni pdf fajlban.

2015. nov. 20. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:

Ezen kár agyalni! Aki akar vállal gyereket,nem ezen fog múlni! Èn sose agyaltam ezen,most a 3. babát vàrom!

Bèke sose lesz! Amúgy Magyarország biztonságos,jelenktéktelen ország vagyunk a terroristáknak szerencsére!!!

2015. nov. 20. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
Kedves utolso elotti,mintha magamat olvasnam... Vegre aki tudja mi a kedesem lenyege... Ezt a konyvet mindenkeppen elolvasom. Kicsit erore kapok ezektol a valaszoktol,hogy ne feljek belevagni. Sok sikert a babaprojekthez nektek is.
2015. nov. 20. 12:12
 10/24 anonim ***** válasza:

Egyik nap volt a TV-ben, hogy az elmúlt kb 20 évben mennyi terrortámadás volt. SOK!

Csak a párizsira kaptad fel a fejed (gondolom az oroszokat le se szrtad), mert ez itt történt Európában.

Mo nem érdekli a terroristákat. Az orosz gépet azért robbantották fel, mert bombázzák az ISIS-t. És a franciák is. Plusz a Charlei Hebdo.

Mo semmit nem csinál. Ha itt lelőnének 200 embert, akkor max megemlítenék 2 sorban valahol. Baromira nem vagyunk célpont.

Illetve a párizsi terrortámadásokat is olyanok követték el, akik már eleve ott születtek. Nem a migránsok.

Szóval neked semmi félnivalód nincs. Persze borzalmas mik történnek a világban, de Mo egy biztonságos ország szerencsére.

Ha meg ilyenen görcsölsz, megkeseríti az életedet és nem fogod élvezni! Foglalkozz a gyerekeddel, csináljatok programokat, és szerintem nyugodtan vállald be a kistesót.

2015. nov. 20. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!