Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Spirál mellett terhesség?...

Spirál mellett terhesség? Többi lent

Figyelt kérdés
2 negatív teszt,viszont a melleim fájnak,láthatóan nagyobbak és keményebbek,ezen kívül semmi mást nem vettem észre.Előfordulhat hogy terhes vagyok? Ha a mellem azért nagyobb akkor legalább 6-8 hetes terhesnek kellene lennem és a teszt azt kimutatná már,nem?
2020. márc. 14. 14:36
 1/1 anonim ***** válasza:
Persze hogy elofordulhat. A spirál sem 100%os védekezés. Én gold lily spirál mellett estem teherbe, kontroll után fél évvel. Kobtrollon minden rendben volt vele. Sőt, mikor pozitívat teszteltem és mentem dokihoz, megnézte a spirál tökéletesen jó helyen volt, el sem mozdult. Alatta pedig egy üres petezsak. Műszeres befejezés lett a vége. Első spiralom volt, nem rakattam fel újat.
2020. márc. 14. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!