Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mekkora az esély a fogamzásgát...

Mekkora az esély a fogamzásgátló mellett teherbe esni?

Figyelt kérdés

Az én barátnőm sír, hangulata változó, és fél, hogy teherbe eshet, mivel abbahagyta a fogamzásgátló tablettát, mert nem szeretné a testét rontani. Meghízott, a mellei nagyobbak lettek, combjai nagyobbak lettek. Már 3 napja nem szedi a fogamzásgátlót. Panaszai: hangulat változó, fejfájás, gyors szív dobogás, szomorú.


Interneten olvas cikkeket, hogy fogamzásgátlótól teherbe eshet mivel abbahagyta a szedését.


Óvszert vettünk, durex feel thin. Mik a véleményetek erről az óvszerről?

Teherbe eshet a barátnőm a fogamzásgátlótól? A bajai mindig késnek. Vettünk már terhességi tesztet. Mennyi nap után lehet tesztet csinálni mivel most végződött a női baja?


2020. márc. 22. 16:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Ilyen amatőr módon ne trollkodj!
2020. márc. 22. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Az ilyen lány ne éljen nemi életet, te meg válassz egy normális lányt, vagy küld el a meglévőt egy pszichológushoz.

Hosszú évekig védekeztem csak és kizárólag fogamzásgátlóval, jelenleg is, soha nem lettem mellette terhes. Óvszerrel is védekeztem korábban, azzal se volt semmi gond. Soha nem szakadt ki, nem lettem terhes amellett sem. Azért nem olyan könnyű teherbe esni. Amikor babát terveztük és egyáltalán nem védekeztünk, fél év után jött csak össze.

Ha mindent betartott a fogamzásgátló szedésével kapcsolatban, akkor nem lesz terhes.

Viszont ha egyik napról a másikra hagyta abba, nem a levél végén, akkor jól felborította a ciklusát, szóval csak gratulálni tudok neki!

2020. márc. 22. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
"Teherbe eshet a barátnőm a fogamzásgátlótól?" a fogamzásgátlótól még senki sem lett terhes 🤣🤣🤣🤣 Fogamzásgátló mellett megeshet, de nem valószínű.
2020. márc. 22. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!