Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek e terhes? Illetve ti...

Lehetek e terhes? Illetve ti féltetek fogamzásgátló tabi mellett? Ha igen hogy győztétek le?

Figyelt kérdés

9 hónapja szedek Ditinell fogamzásgátló tablettát. De még mindig aggódok, ha a párom belém élvez. Mindig csak akkor engedem neki, ha az esetleges "peteérésemtől" számítva eltelt egy hét. Mindig azon pánikolok, hogy terhes leszek.

Köszönöm a válaszokat. :)



2020. márc. 23. 16:18
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem féltem. Még mindig az egyik legbiztosabb módszer, ha pontosan szeded. Pont azért szedtem,hogy ne kelljen a legjobbkor kiszállni. Másképp mi értelme? Ha mégis becsúszna még mindig ott az abortusz,ha nagyon muszáj(en sem szeretem). De nekem 13 év alatt sosem csúszott be, pedig sok partnerem volt és sok aktus.. sose szállt ki senki.
2020. márc. 23. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Sose féltem , 10 évig szedtem. Számtalan férfivel voltam, sose szállt ki senki, mindenki bennem ment el. Sose lettem terhes, nem is aggódtam ezen.
2020. márc. 23. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Rendesen szedtem, de mindig féltem. Nem tudtam leküzdeni. De nem volt gond sosem a gyógyszer mellett
2020. márc. 23. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Rendesen szedem, így nem félek.

Leteerest meg idiótaság számolni. Egyrészt nincs, ha még kihagyod a tablettát, akkor a saját ciklusodtól tök függetlenül lesz ovuláció...

Amúgy is a levél közepe a legkevésbé gáz, ott meg több szem kihagyása se okoz semmit. Ellenben ha az első vagy utolsó héten egy szemét kihagysz, simán terhes lehetsz. Szóval annak aztán végképp semmi értelme, hogy pont a levél közepén nem hagyod a beleélvezést....

2020. márc. 23. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Bocs a hibákért, telefonról írtam és állandóan átírja az autocorrect. Azért remélem érthető volt.
2020. márc. 23. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem félek, mivel tisztában vagyok vele, hogy nincs mellette peteérés...
2020. márc. 23. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

En yadine-t szedtem mar kb 2 eve. Minden nap bevettem mert a telefonom jelzett. A ket ev alatt egyszer estem teherbe mellette sajnos mehen kivuli volt igy buktam az egyik petevezetomet. Ha nem velem tortenik el sem hiszem. Elotte meg voltam gyozodve hogy aki azt allitja gyogyszer mellett esik teherbe az kamuzik es valojaban nem is szedte be annal erdekeben hogy igy huzza csobe a pasit. Nos amikor ez velem megtortent mar honapok ota szakitason gondolkodtam de 6 eves kapcsolatbol nem olyan konnyu kilepni igy pont hogy kinosan ugyeltem arra hogy a gyogyszer ne maradjon ki.

Azota egy ismerosom is jart ugy hogy szoptatas alatti fogamzasgatlo mellett esett teherbe 4 honapos volt amikor fura hasi panaszokkal ment orvoshoz akkor derult ki hogy kisteso jon (11 honap van a ket gyerek kozott). A sogornom szinten teherbe esett gyogyszer mellett ok nem tartottak meg mert vagy 10 eve tortent 18 eves volt es felt attol is hogy nem lesz egeszseges.

Az a baj mindig azt hisszuk az ilyen dolgok csak massal tortenhetnek meg velunk nem. A meh kivulirol is ezt hittem mondvan milyen ritka aztan ahogy ateltem hirtelen 4 ismerosomrol derult ki hogy megtapasztaltak

2020. márc. 23. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
#6 vagyok. Én is Yadine-t szedek. Nekem is ébresztő van beállítva. Én 2014 decembere óta szedem. A gyengítő körülményekre mindig figyelek, olyankor gumit húzunk. Nekem nem volt terhességem mellette.
2020. márc. 24. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!