Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért nem erősödik az ovu...

Miért nem erősödik az ovu teszt? Closti befolyásolhatja?

Figyelt kérdés

Előző ciklusban nagyon szépen erősödött, de nem lett baba. Akkor meg nem szedtem a clostit, de most endokrinológus javaslatára 3-7. ciklusnapon szedtem napi egyet. Van peteeresem, csak gyenge minőségű, azért kell. UH követés nem lesz.

Most ugyanazon a ciklusnapon (8.) kezdtem a tesztelést, mivel rövidebbek szoktak lenni (23-25 nap), de a tegnapihoz képest a mai halványabb lett. Ugyanúgy délután fel 6-kor készült mindkettő. Előtte 4 órával nem ittam, nem pisiltem egyik nap sem. Elkeseredtem kissé, bár gyanítom a clostinak van köze hozzá. Lehet hogy kitolja az ovut pár nappal? Volt már ilyen valakinek?

Mostani tesztek:

[link]

Múltkori széria:

[link]



2020. márc. 24. 19:21
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
100%
A closty nem befolyásolja, legalábbis nem negatív irányba... Lehet h később lesz pozitív a teszted. Mondjuk nekem ez a teszt sose volt az.
2020. márc. 24. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 A kérdező kommentje:

Igazad volt.

[link]

Mai tesztem. Ez ugye már pozitív? :)

2020. márc. 26. 19:00
 3/39 anonim ***** válasza:

Mint a pinty! :)

Most 3 napig mindent bele, ha parodnal nincs gond, akkor még jót is tesz a spermiumoknak, mintsem ártson minden nap, szval hajrá!! :)


(szedsz ugye e vitamint, a mehnyálkahartyát elvekonyitja a closty, én szedtem és úgyis vékony volt kicsit)

2020. márc. 26. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Igen szedek, Dr. Chen félét, napi egyet + Supradynt.

Legutóbb szerda reggel voltunk együtt, meg most kb. egy órája.

Legközelebb szombat reggel tudunk majd szeretkezni.

Bízom benne, hogy sikerül.

Nagyon várjuk ❤️

2020. márc. 26. 19:58
 5/39 A kérdező kommentje:

[link]

Tegnapi a felső, mai az alsó...nem tudok dönteni melyik a pozitívabb.

Ez a 12.ciklusnap. Ilyenkor már hómező szokott lenni a teszt, szóval tuti csinált valamit a Closti. ☺️

Holnap este ugye még nem lesz későn a szex? 🤔

2020. márc. 27. 22:09
 6/39 anonim ***** válasza:
100%
Mint írtad, előtte is voltatok együtt, ma este is, szóval csináljátok nyugodtan, mindent bele 😁😁
2020. márc. 28. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 A kérdező kommentje:

Csütörtök este volt a legutóbbi együttlét.

Ma reggel sajnos nem jött össze (sietett dolgozni), remélem este még nem lesz későn. :)

2020. márc. 28. 08:21
 8/39 anonim ***** válasza:
100%
Biztos nem lesz későn, a spermiumoknak is van egy bizonyos élethosszuk. 😁
2020. márc. 28. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 A kérdező kommentje:

Csajok! Vasárnap óta nonstop szurkál a petefészkem/méhem, és elég bő tejszerű folyásom van. Amikor pozitív volt az ovuteszt, akkor viszont teljes száraz voltam (nem volt ez az ún. termékeny nyákom, ami amúgy szokott). 36,8 a hőm kb. állandóan.

Viszont beágyazódáshoz még korán van szerintem.

Ez lehet a gyógyszer mellékhatása?

2020. ápr. 2. 09:31
 10/39 anonim ***** válasza:

Szedted ebben a hónapban/ciklusban is?

Amúgy lehet az is, de sztem nem olyan jellemző.


Ha nem szedted most, hanem szünet van, akkor is még 60-90napog van határa a clostynak (peteeresre is)

2020. ápr. 2. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!